Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Łącznik jednobiegunowy N/T ToDo IP20,czarny,10 szt.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Prąd znamionowy: | 10 A |
| Waga: | 420 g |
| Typ: | Łącznik jednobiegunowy |
| Montaż: | natynkowy |
| Seria: | ToDo |
| Stopień ochrony (IP): | 20 |
| Napięcie znamionowe AC: | 230 V |
| Kolor: | czarny |
| Wymiary - głębokość: | 35 mm |
| Wymiary - szerokość: | 63 mm |
| Wymiary - wysokość: | 63 mm |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
5908254828171
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7401/GR/10
Łącznik dwubiegunowy AQUATIC PRO IP 55 Szaro Grafitowy 10 sztuk
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7408/GR
Łącznik roletowy AQUATIC PRO IP 55 szaro-grafitowe
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7204/W/10
Przycisk dzwonek N/T ToDo IP20, biały, 10 szt.
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7304/WB/10
Przycisk dzwonek AQUATIC MINI IP 54 Biało-Czarny, 10 sztuk
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7100/B
Łącznik jednobiegunowy n/t AQUATIC, IP44, czarny
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7104/GR
Przycisk dzwonek n/t AQUATIC, IP44, szaro-grafitowy
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7102/GR/10
Łącznik schodowy n/t AQUATIC, IP44, szaro-grafitowy, 10 szt.
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7304/WB
Przycisk dzwonek AQUATIC MINI IP 54 biało-czarny
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7400/P/GR
Łącznik jednobiegunowy z podświetleniem AQUATIC PRO IP 55 szaro-grafitowy
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7101/W/10
Łącznik świecznikowy n/t AQUATIC, IP44, biały, 10 szt.
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7103/W/10
