Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Przycisk dzwonkowy do montażu natynkowego, przeznaczony jest do połączenia z dzwonkiem. Przycisk wykonany jest z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego i występuje w 3 kolorach: białym, czarnym lub szaro-grafitowym. Posiada klasę szczelności IP44, więc może być stosowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Prąd znamionowy: | 10 A |
| Typ: | Przycisk dzwonek |
| Montaż: | natynkowy |
| Seria: | AQUATIC |
| Stopień ochrony (IP): | 44 |
| Napięcie znamionowe AC: | 230 V |
| Kolor: | czarny |
| Wymiary - głębokość: | 48 mm |
| Wymiary - szerokość: | 63 mm |
| Wymiary - wysokość: | 75 mm |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
5904988902156
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7100/GR
Łącznik jednobiegunowy n/t AQUATIC, IP44, szaro-grafitowy
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7400/P/GR
Łącznik jednobiegunowy z podświetleniem AQUATIC PRO IP 55 szaro-grafitowy
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7104/GR/10
Przycisk dzwonek n/t AQUATIC, IP44, szaro-grafitowy, 10 szt.
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7400/GR/10
Łącznik jednobiegunowy AQUATIC PRO IP 55 Szaro Grafitowy 10 sztuk
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7204/B/10
Przycisk dzwonek N/T ToDo IP20, czarny, 10 szt.
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7404/GR
Przycisk dzwonek AQUATIC PRO IP 55 szaro-grafitowy
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7103/GR
Łącznik krzyżowy n/t AQUATIC, IP44, szaro-grafitowy
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7103/W/10
Łącznik krzyżowy n/t AQUATIC, IP44, biały, 10 szt.
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7103/GR/10
Łącznik krzyżowy n/t AQUATIC, IP44, szaro-grafitowy, 10 szt.
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7408/GR/10
Łącznik roletowy AQUATIC PRO IP 55 Szaro Grafitowy 10 sztuk
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7101/W/10
Łącznik świecznikowy n/t AQUATIC, IP44, biały, 10 szt.
Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-MR-161/PW
Dzwonek przewodowy elektroniczny jednotonowy LARK MAXI AC, 230V, śnieżnobiały
Ostatnio przeglądane
Ścienne
Marka: Orno
Indeks: OR-CR-201/B
Czujnik ruchu 180st., pionowa regulacja, IP44, 1200W, czarny
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-MR-150/B
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy BREVIS MAXI AC, 230V, czarny
Lampy podłogowe
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6454BE27T
KYLO 1P E27, lampa stojąca, max. 60W, czarna, trójnóg
Wentylatory łazienkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-WL-3204/M
Panel szklany, Uniwersalny, kolor granitowy połysk
Reflektory
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6478WGU10
MALTA SP 1, oprawa ścienno-sufitowa podtynkowa, GU10 max. 12W, IP20, biała
Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-MR-161/PW
