Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Jednobiegunowy łącznik przeznaczony do montażu natynkowego. Produkt służy do załączania i odłączania obwodu, z którym połączona jest np. lampa. Produkt może jednak sterować również innymi urządzeniami w naszym otoczeniu. Łącznik wykonany jest z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego i występuje w 3 kolorach: białym, czarnym lub szaro-grafitowym. Posiada klasę szczelności IP44, więc może być stosowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Prąd znamionowy: | 10 A |
| Typ: | Łącznik jednobiegunowy |
| Montaż: | natynkowy |
| Seria: | AQUATIC |
| Stopień ochrony (IP): | 44 |
| Napięcie znamionowe AC: | 230 V |
| Kolor: | szary |
| Wymiary - głębokość: | 48 mm |
| Wymiary - szerokość: | 63 mm |
| Wymiary - wysokość: | 75 mm |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
5904988902200
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7400/GR/10
Łącznik jednobiegunowy AQUATIC PRO IP 55 Szaro Grafitowy 10 sztuk
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7103/W/10
Łącznik krzyżowy n/t AQUATIC, IP44, biały, 10 szt.
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7300/WB
Łącznik jednobiegunowy AQUATIC MINI IP54 biało-czarny
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7102/GR
Łącznik schodowy n/t AQUATIC, IP44, szaro-grafitowy
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7102/B/10
Łącznik schodowy n/t AQUATIC, IP44, czarny, 10 szt.
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7104/GR
Przycisk dzwonek n/t AQUATIC, IP44, szaro-grafitowy
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7102/GR/10
Łącznik schodowy n/t AQUATIC, IP44, szaro-grafitowy, 10 szt.
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7201/W/10
Łącznik świecznikowy N/T ToDo IP20, biały, 10 szt
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7200/B/10
Łącznik jednobiegunowy N/T ToDo IP20,czarny,10 szt.
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7400/GR
Łącznik jednobiegunowy AQUATIC PRO IP 55 szaro-grafitowy
Łączniki natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7101/W/10
Łącznik świecznikowy n/t AQUATIC, IP44, biały, 10 szt.
Ostatnio przeglądane
Oprawy meblowe
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OM-6474L4/B
ARTUS lampka podszafkowa LED 3W, 225lm, 4000K, czarna
Łączniki
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1394/W
