Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Wkładka topikowa do bezpieczników WTS-25A/500V w opakowaniach 25 szt/op.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Zwarciowa zdolność wyłączania AC: | 50 kA |
| Wielkość: | DII |
| Zwarciowa zdolność wyłączania DC: | 8 kA |
| Typ: | D |
| Starty mocy Pd: | 4.9 W |
| Charakterystyka: | DZ |
| Prąd znamionowy: | 25 A |
| Napięcie znamionowe AC: | 500 V |
| Napięcie znamionowe DC: | 250 V |
5904988900169
No reviews
9 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Rozgałęźniki domowe wielogniazdowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13264/W
Rozgałęźnik wielogniazdowy 4x2P+Z, biały
Gniazda natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7106(GS)/GR/10
Gniazdo podwójne 2x2P+Z Schuko AQUATIC, IP44, szaro-grafitowe, 10 szt.
Przedłużacze ogrodowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13138(GS)
