Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Wkładka topikowa do bezpieczników WTS-16A/500V w opakowaniach 25 szt./op.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Zwarciowa zdolność wyłączania AC: | 50 kA |
| Wielkość: | DII |
| Zwarciowa zdolność wyłączania DC: | 8 kA |
| Typ: | D |
| Starty mocy Pd: | 3.7 W |
| Charakterystyka: | DZ |
| Prąd znamionowy: | 16 A |
| Napięcie znamionowe AC: | 500 V |
| Napięcie znamionowe DC: | 250 V |
5904988900145
No reviews
9 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Opaski kablowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13199/3/20/25
Opaska kablowa, kolor naturalny, szerokość 2,5mm, długość 200mm, 25 sztuk.
Wtyczki domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1312/B
Wtyczka płaska Uni-Schuko z uchwytem, nierozbieralna, przewód - 1,5m, czarna
Zestawy jednorodzinne
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-VID-MC-1059/W
Zestaw wideodomofonowy, bezsłuchawkowy, kolor, LCD 7", biały, IMAGO
Rozgałęźniki domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13281/G
