Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Wkładka topikowa do bezpieczników WTS-10A/500V w opakowaniach 25 szt./op.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Zwarciowa zdolność wyłączania AC: | 50 kA |
| Wielkość: | DII |
| Zwarciowa zdolność wyłączania DC: | 8 kA |
| Typ: | D |
| Starty mocy Pd: | 3.4 W |
| Charakterystyka: | DZ |
| Prąd znamionowy: | 10 A |
| Napięcie znamionowe AC: | 500 V |
| Napięcie znamionowe DC: | 250 V |
5904988900138
No reviews
9 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Oprawy typu High-Bay
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6133L4
