Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Ramka dekoracyjna oprawy punktowej przeznaczona do zabudowy w sufitach podwieszanych typu karton-gips. Znajduje zastosowanie w gospodarstwach domowych, pomieszczeniach mieszkalnych, hotelowych, biurowych, handlowych itp. W ramce możemy zastosować oprawkę na trzonek GU10 lub Gx5,3 (brak w zestawie). Położenie źródła światła: stałe bądź ruchome (zależność od modelu). Ramka dekoracyjna oferowana bez oprawki.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Napięcie zasilania: | 230 V |
| Źródło światła: | Żarówka |
| Moc: | 50 W |
| Oprawka: | GU10/MR16 |
| Liczba źródeł światła: | 1 |
| Zawiera źródło światła: | Nie |
| Maksymalna moc: | 50W |
| Materiał obudowy: | Stal |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Do montażu sufitowego: | Tak |
| Do montażu wbudowanego: | Tak |
| Kolor obudowy: | Satyna |
| Szerokość: | 76 mm |
| Wysokość/głębokość: | 35 mm |
| Długość: | 76 mm |
| Średnica wbudowania: | 55 mm |
5908254821837
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Spoty p/t
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OD-6171/W
DARI S ramka dekoracyjna oprawy punktowej, MR16/GU10 max 50W, kwadrat, biała IP44
Spoty p/t
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OD-6177/B
SUTRI SC ramka dekoracyjna oprawy punktowej, MR16/GU10 max 50W, kwadrat, stały, czarny
Spoty p/t
Marka: Orno
Indeks: OR-OD-6182
HALISI RM ramka dekoracyjna oprawy punktowej, MR16/GU10 max 50W, koło, ruchoma, czarna
Spoty p/t
Marka: Orno
Indeks: OR-OD-6183
HALISI SM ramka dekoracyjna oprawy punktowej, MR16/GU10 max 50W, kwadrat, ruchoma, czarna
Spoty p/t
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OD-6170/W
DARI R ramka dekoracyjna oprawy punktowej, MR16/GU10 max 50W, okrąg, biała IP44
Spoty p/t
Marka: Orno
Indeks: OR-OD-6167/W-B
YOP 2 ramka dekoracyjna oprawy punktowej, MR16/GU10 max 2x50W, regulowana biała+czarna
Spoty p/t
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OD-6175/N
SUTRI RC ramka dekoracyjna oprawy punktowej, MR16/GU10 max 50W, okrągła, stała, satyna
Spoty p/t
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OD-6175/B
SUTRI RC ramka dekoracyjna oprawy punktowej, MR16/GU10 max 50W, okrągła, stała, czarna
Ostatnio przeglądane
Zestawy wielorodzinne
Marka: Virone
Indeks: DP-13
Zestaw domofonowy 2-rodzinny, natynkowy, LUPI MULTI
Zestawy jednorodzinne
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DOM-RL-902
Zestaw domofonowy jednorodzinny z interkomem, podtynkowy, FOSSA INTERCOM
Nadajniki
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DB-MT-156PD/W
