Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Ramka dekoracyjna oprawy punktowej przeznaczona do zabudowy w sufitach podwieszanych typu karton-gips. Znajduje zastosowanie w gospodarstwach domowych, pomieszczeniach mieszkalnych, hotelowych, biurowych, handlowych itp. W ramce możemy zastosować żarówkę z oprawką na trzonek GU10 lub Gx5,3 (brak w zestawie). Położenie źródła światła: ruchome, oprawa z możliwością regulacji wiązki światła w zakresie 30 st. Ramka dekoracyjna oferowana bez oprawki.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Moc: | max 50 W |
| Źródło światła: | GU10 / MR16 |
| Stopień ochrony (IP): | 20 |
| Napięcie zasilania: | 230V~, 50Hz / 12V |
| Kolor: | czarno-szary |
| Montaż: | podtynkowy |
| Wymiary - głębokość: | 26 mm |
| Wymiary - wysokość: | 98 mm |
| Wymiar otworu montażowego: | 71 |
| Materiał: | beton / stal |
- Status produktu
- Wyprzedaż
5908254805844
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Spoty p/t
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OD-6178/B
SUTRI SM ramka dekoracyjna oprawy punktowej, MR16/GU10 max 50W, kwadrat, regulowana,...
Spoty p/t
Marka: Orno
Indeks: OR-OD-6166/W-B
YOP ramka dekoracyjna oprawy punktowej, MR16/GU10 max 50W, regulowana biała+czarna
Spoty p/t
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OD-6175/B
SUTRI RC ramka dekoracyjna oprawy punktowej, MR16/GU10 max 50W, okrągła, stała, czarna
Spoty p/t
Marka: Orno
Indeks: OR-OD-6183
HALISI SM ramka dekoracyjna oprawy punktowej, MR16/GU10 max 50W, kwadrat, ruchoma, czarna
Spoty p/t
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OD-6183
HALISI SM ramka dekoracyjna oprawy punktowej, kwadratowa, ruchoma, czarna, MR16/GU10...
Spoty p/t
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OD-6177/N
SUTRI SC ramka dekoracyjna oprawy punktowej, MR16/GU10 max 50W, kwadrat, stały, satyna
Spoty p/t
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OD-6171/W
DARI S ramka dekoracyjna oprawy punktowej, MR16/GU10 max 50W, kwadrat, biała IP44
Spoty p/t
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OD-6175/W
