Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Dekoracyjna podwójna ramka do oprawy punktowej z możliwością regulacji kierunku padania światła. Stanowi atrakcyjne wykończenie źródła światła np. diody LED lub halogenu (MR16/GU10). Ramka dekoracyjna oferowana bez oprawki.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Moc: | max. 50 W |
| Źródło światła: | GU10 / MR16 |
| Stopień ochrony (IP): | 20 |
| Napięcie zasilania: | 230V~, 50Hz |
| Kolor: | biało-czarny |
| Montaż: | podtynkowy |
| Wymiary - głębokość: | 40 mm |
| Wymiary - szerokość: | 185 mm |
| Wymiary - wysokość: | 100 mm |
| Materiał: | aluminium |
- Status produktu
- Wyprzedaż
5908254803024
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Spoty p/t
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OD-6178/B
SUTRI SM ramka dekoracyjna oprawy punktowej, MR16/GU10 max 50W, kwadrat, regulowana,...
Spoty p/t
Marka: Orno
Indeks: OR-OD-6166/W-B
YOP ramka dekoracyjna oprawy punktowej, MR16/GU10 max 50W, regulowana biała+czarna
Spoty p/t
Marka: Orno
Indeks: OR-OD-6182
HALISI RM ramka dekoracyjna oprawy punktowej, MR16/GU10 max 50W, koło, ruchoma, czarna
Spoty p/t
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OD-6175/B
SUTRI RC ramka dekoracyjna oprawy punktowej, MR16/GU10 max 50W, okrągła, stała, czarna
Spoty p/t
Marka: Orno
Indeks: OR-OD-6183
HALISI SM ramka dekoracyjna oprawy punktowej, MR16/GU10 max 50W, kwadrat, ruchoma, czarna
Spoty p/t
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OD-6177/B
SUTRI SC ramka dekoracyjna oprawy punktowej, MR16/GU10 max 50W, kwadrat, stały, czarny
Spoty p/t
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OD-6175/N
SUTRI RC ramka dekoracyjna oprawy punktowej, MR16/GU10 max 50W, okrągła, stała, satyna
Ostatnio przeglądane
Watomierze
Marka: Virone
Indeks: EM-1(GS)/B
Dwutaryfowy watomierz, kalkulator energii z wyświetlaczem LCD, 2 oddzielne taryfy,...
Opaski kablowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13200/8/50/25
