Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Potrójny rozgałęźnik z gniazdami Schuko. Pozwala nam na podłączenie 3 urządzeń w pomieszczeniu z jednym pojedyńczym gniazdem. Występuje w kolorze biało-szarym.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Kształt korpusu: | Inne |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (SCHUKO): | 3 |
| Prąd znamionowy: | 16 A |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
| Przesłony torów prądowych: | Tak |
| Wymiary - wysokość: | 84 mm |
| Wymiary - szerokość: | 123 mm |
| Wymiary - głębokość: | 58.5 mm |
| Kolor: | Biało-szary |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Wykończenie powierzchni: | Matowy |
| Napięcie zasilania: | 230 V |
| Maks. Obciążenie: | 3680 W |
| Gatunek materiału: | Tworzywo termoplastyczne |
| Waga: | 0.12 kg |
5908254824357
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Rozgałęźniki domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13251
Rozgałęźnik 3x2P+Z "bałwanek" z wtyczką centralną, biały
Rozgałęźniki domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1378
Rozgałęźnik, 3 gniazda 2P+Z z podświetlanym wyłącznikiem ON/OFF
Rozgałęźniki domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13191(GS)
