Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Potrójny rozgałęźnik z okrągłymi gniazdami. Pozwala nam na podłączenie 3 urządzeń w pomieszczeniu z jednym pojedyńczym gniazdem. Występuje w kolorze biało-szarym.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Kształt korpusu: | Inne |
| Prąd znamionowy: | 16 A |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
| Przesłony torów prądowych: | Tak |
| Wymiary - wysokość: | 83.7 mm |
| Wymiary - szerokość: | 123 mm |
| Wymiary - głębokość: | 56.5 mm |
| Liczba gniazd typu francuskiego (typ E): | 3 |
| Kolor: | Biało-szary |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Wykończenie powierzchni: | Matowy |
| Napięcie zasilania: | 230 V |
| Maks. Obciążenie: | 3680 W |
| Gatunek materiału: | Tworzywo termoplastyczne |
| Waga: | 0.1 kg |
5908254824326
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Rozgałęźniki domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1377
Obrotowy rozgałęźnik, 2 gniazda 2P+Z, 1 gniazdo 2P/II
Rozgałęźniki domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13188(GS)
Adapter 1x2P+Z (Schuko) z włącznikiem, biały
Rozgałęźniki domowe
Marka: PowerCube
Indeks: 1820/FRRW4P
Rozgałęźnik Power Cube ReWirable + 4 wtyczki podróżne
Rozgałęźniki domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13187(GS)
Rozgałęźnik 2x2P+Z (Schuko) z włącznikiem, biały
Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:
Adaptery z tworzywa
Marka: Virone
Indeks: LH/E14-2/W
Oprawka termoplastyczna E14 z kołnierzem, biała
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9033/W
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem i przewodem 1,5m, 3x2P+Z,...
Dzwonki bezprzewodowe sieciowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DB-MT-156
Dzwonek bezprzewodowy ONDO AC, sieciowy, przycisk bezbateryjny, learning system, 36...
Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9033/W
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem i przewodem 1,5m, 3x2P+Z,...
Adaptery z tworzywa
Marka: Virone
Indeks: LH/E14-2/W
Oprawka termoplastyczna E14 z kołnierzem, biała
Dzwonki bezprzewodowe sieciowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DB-MT-156
