Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Potrójny rozgałęźnik z wyłącznikiem głównym i jednym gniazdem z uziemieniem oraz dwoma gniazdami na wtyczki płaskie. Występuje w kolorze białym.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Typ gniazda: | 1 x 2P+Z / 2 x 2P/II |
| Prąd: | 16 A |
| Stopień ochrony (IP): | 20 |
| Standard gniazd: | french (typ E) / płaskie (typ euro) |
| Liczba gniazd sieciowych: | 3 |
| Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym: | 1 szt. |
| Kolor: | biały |
| Wymiary - głębokość: | 69 mm |
| Wymiary - szerokość: | 94 mm |
| Wymiary - wysokość: | 75 mm |
| Inne cechy: | podświetlany włącznik |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
5908254803284
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Rozgałęźniki domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13246(GS)
Rozgałęźnik 2P+Z (Schuko) z ładowarką 2xUSB, biało-szary
Rozgałęźniki domowe
Marka: PowerCube
Indeks: 1830GY/FRRU4P
Rozgałęźnik Power Cube ReWirable USB + 4 wtyczki podróżne, kolor szary
Rozgałęźniki domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13191(GS)
Rozgałęźnik 1x2P+Z (Schuko), 2x2P/II z włącznikiem, biały
Rozgałęźniki domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13188(GS)
Adapter 1x2P+Z (Schuko) z włącznikiem, biały
Rozgałęźniki domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13251
Rozgałęźnik 3x2P+Z "bałwanek" z wtyczką centralną, biały
Rozgałęźniki domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13187(GS)
Rozgałęźnik 2x2P+Z (Schuko) z włącznikiem, biały
Ostatnio przeglądane
Klamki szyfrowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-ZS-850/B
