Polski
PLN zł
Aluminiowa kaseta meblowa REDE marki NORGEN z wbudowanymi 2 gniazdami prądowymi typu 2P+Z oraz 2 portami USB. Urządzenie przeznaczone jest do montażu w biurkach, blatach i stołach. Posiada zamykaną pokrywę oraz przewód o długości 1,5m. Zastosowanie tego typu gniazd jest szczególnie przydatne w biurach, salach konferencyjnych, a nawet w pokojach uczniów i studentów. To doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie musimy podłączyć wiele urządzeń elektrycznych, ale zależy nam również na estetycznym wyglądzie miejsca pracy. Ponadto pokrywa gniazda zabezpiecza je przed osadzaniem się kurzu i pyłów. Produkt wykonany z aluminium i tworzywa sztucznego w kolorze czarnym.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Model: | Do wbudowania |
| Wysokość: | 72 mm |
| Model uchylny: | Tak |
| Standard gniazd: | French (typ E) |
| Max. obciążenie: | 3680 W |
| Liczba gniazd typu francuskiego (typ E): | 2 |
| Liczba złączy USB: | 2 |
| Typ złączy USB: | A |
| Z wbudowanym zasilaczem USB: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Napięcie wyjściowe ładowarki USB: | 5VDC/2,1A |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne + aluminium |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Model/kształt/forma: | Prostokątny |
| Wymiary otworu montażowego - długość: | 231 mm |
| Wymiary otworu montażowego - szerokość: | 112 mm |
| Głębokość wbudowania: | 70 mm |
| Długość przewodu zasilającego: | 1.5 m |
| Szerokość: | 120 mm |
| Długość: | 240 mm |
5908254823244
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1364(GS)
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9011/B/RJ45
Kostka z gniazdem RJ45 do gniazda meblowego OR-GM-9015/B
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13109/BR
Gniazda meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem i ładowarką USB, 2x2P+Z,...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9035(GS)/GR
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem, ładowarką USB i...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9034/C
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem i ładowarką USB, 2x2P+Z,...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13124(GS)/B
Gniazdo meblowe Ø6cm, czarne, wpuszczane w blat z przesuwną pokrywką, ładowarką USB i...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9009/B-G
Gniazdo meblowe wysuwane z blatu z płaskim frezowanym rantem, ładowarką USB i...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9010/W/USBDATA
NOEN USB data, gniazdo modułowe 22,5x45mm USB data 2.0, białe
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1338/G
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z grubym rantem 3x2P+Z, przewód 1,5m 3x1,5mm², srebrne
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13109(GS)/GR
Gniazda meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem i ładowarką USB, 2x2P+Z...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9032(GS)/C
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem, 3x2P+Z (Schuko), złote
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9015/W
Gniazdo meblowe Ø8cm wpuszczane w blat z ładowarką indukcyjną, ładowarką USB z 2...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9010/W/USB
NOEN USB, port modułowy 22,5x45mm z ładowarką USB, 2,1A 5V DC, biały
Gniazda wpuszczane
Marka: Virone
Indeks: FS-17
Gniazdo meblowe Ø8cm wysuwane z blatu z ładowarką USB i przewodem 1,8m, 3x2P+Z, 2xUSB
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1336(GS)/C
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim rantem, 3 gniazdami 2P+Z (Schuko), złote,...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13126(GS)/G
