Polski
PLN zł
Aluminiowa kaseta meblowa REDE marki NORGEN z wbudowanymi 3 gniazdami prądowymi typu 2P+Z. Urządzenie przeznaczone jest do montażu w biurkach, blatach i stołach. Posiada zamykaną pokrywę oraz przewód o długości 1,5m. Zastosowanie tego typu gniazd jest szczególnie przydatne w biurach, salach konferencyjnych, a nawet w pokojach uczniów i studentów. To doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie musimy podłączyć wiele urządzeń elektrycznych, ale zależy nam również na estetycznym wyglądzie miejsca pracy. Ponadto pokrywa gniazda zabezpiecza je przed osadzaniem się kurzu i pyłów. Produkt wykonany z aluminium i tworzywa sztucznego w kolorze czarnym.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Model: | Do wbudowania |
| Wysokość: | 70 mm |
| Model uchylny: | Tak |
| Standard gniazd: | French (typ E) |
| Max. obciążenie: | 3680 W |
| Liczba gniazd typu francuskiego (typ E): | 3 |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne + aluminium |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Model/kształt/forma: | Prostokątny |
| Wymiary otworu montażowego - długość: | 231 mm |
| Wymiary otworu montażowego - szerokość: | 112 mm |
| Głębokość wbudowania: | 70 mm |
| Długość przewodu zasilającego: | 1.5 m |
| Szerokość: | 120 mm |
| Długość: | 240 mm |
- Status produktu
- Do wyczerpania zapasów
5908254823237
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9010/W/USBQ
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13109(GS)/G
Gniazda meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem i ładowarką USB, 2x2P+Z...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9010/B/USBX2
NOEN USB x 2, podwójny port modułowy 45x45mm z ładowarką USB, 2,1A 5V DC, czarny
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9010/W/USBAC
NOEN USB x2 - typ A+C, podwójny port modułowy 45x45mm z ładowarką USB, 2,1A 5VDC, biały
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13109(GS)/GR
Gniazda meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem i ładowarką USB, 2x2P+Z...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9038(GS)
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem oraz elektrycznym...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9010/B/USBAC
NOEN USB x 2 - typ A + C, podwójny port modułowy 45x45mm z ładowarką USB, 2,1A 5V DC,...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13109/C
Gniazda meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem i ładowarką USB, 2x2P+Z,...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1373
Gniazdo meblowe Ø6cm wpuszczane w blat z pokrywką, ładowarką USB i przewodem 1,8m,...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9034/C
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem i ładowarką USB, 2x2P+Z,...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1381
Gniazdo meblowe Ø10cm wysuwane z blatu z ładowarką USB i przewodem 1,5m, 3x2P+Z, 2xUSB,...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9027(GS)
Wpuszczane gniazdo meblowe Ø6cm z ładowarką USB i przewodem 1,5m, 3x2P+Z (Schuko),...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9009/B-G
Gniazdo meblowe wysuwane z blatu z płaskim frezowanym rantem, ładowarką USB i...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13109/B
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem i ładowarką USB, 2x2P+Z,...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1335/B
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z grubym rantem, 3x2P+Z, czarne
Ostatnio przeglądane
Zasilacze modułowe
Marka: Orno
Indeks: OR-PSU-1648
