Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Gniazdo sieciowe z uziemieniem i przesłonami torów prądowych z wyłącznikiem, idealne do montażu w szafkach, gablotach i witrynach.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Model: | Podszafkowy |
| Wysokość: | 64 mm |
| Standard gniazd: | french (typ E) |
| Max. obciążenie: | 3680 W |
| Liczba gniazd typu francuskiego (typ E): | 2 |
| Inne cechy: | wyłącznik ON/OFF |
| Kolor: | Biało-srebrny |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne + metal lakierowany |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Długość przewodu zasilającego: | 0.6 m |
| Szerokość: | 210 mm |
| Długość: | 64 mm |
5902560329827
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9005/W-G(GS)
Gniazdo meblowe 2x2P+Z, schuko, biało-srebrne
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Virone
Indeks: FS-12/B
Podwójne gniazdo meblowe z uchwytem na telefon i przewodem 1,5m, 2x2P+Z, czarne
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Virone
Indeks: FS-2(GS)
Gniazdo meblowe kuchenne 4x2P+Z, schuko, 16A, montaż na rzepy, INOX, przewód 1,5m z...
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9002/B-G(GS)
Gniazdo meblowe 2x2P+Z z wyłącznikiem, schuko, czarno-srebrne
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1340
Gniazdo meblowe kuchenne 4x2P+Z, montaż na rzepy, INOX
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9001/B-G(GS)
Gniazdo meblowe 3x2P+Z, schuko, czarno-srebrne
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Virone
Indeks: FS-15/B
Potrójne gniazdo meblowe z uchwytem na telefon, ładowarką USB i przewodem 1,5m, 3x2P+Z,...
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1303/B
Gniazdo meblowe bez wyłącznika, 2x2P+Z, czarne
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Virone
Indeks: FS-1
Gniazdo meblowe kuchenne 4x2P+Z, 16A, montaż na rzepy, INOX
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9003/W-G
Gniazdo meblowe 2x2P+Z + USB, biało-srebrne
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Virone
Indeks: FS-9
Hermetyczne gniazdo podszafkowe z klapką, IP44, 1x2P+Z, srebrne
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Virone
Indeks: FS-11
Hermetyczne gniazdo meblowe podszafkowe, IP44, 2x2P+Z, srebrne
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9002/W-G(GS)
Gniazdo meblowe 2x2P+Z z wyłącznikiem, schuko, biało-srebrne
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Virone
Indeks: FS-14/B
Potrójne gniazdo meblowe z uchwytem na telefon i przewodem 1,5m, 3x2P+Z, czarne
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9001/B-G
