Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Przydatne w kuchni i nie tylko, uniwersalne potrójne gniazdo meblowe z uchwytem na telefon lub tablet i ładowarką USB. Dzięki niemu możemy rozmawiać przez telefon lub oglądać kulinarny tutorial w czasie pracy bez obawy o urządzenie mobilne: stoi stabilnie i ładuje się w czasie pracy. Gniazdo wyposażone jest w 1,5m przewód. Kolor czarny.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Model: | Montaż powierzchniowy |
| Wysokość: | 82.4 mm |
| Standard gniazd: | French (typ E) |
| Max. obciążenie: | 3680 W |
| Liczba gniazd typu francuskiego (typ E): | 3 |
| Liczba złączy USB: | 2 |
| Inne cechy: | Uchwyt na telefon/ tablet |
| Typ złączy USB: | A |
| Kolor: | Czarny |
| Napięcie wyjściowe ładowarki USB: | 5VDC / 2,4A |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Model/kształt/forma: | Prostokątny |
| Długość przewodu zasilającego: | 1.5 m |
| Szerokość: | 237 mm |
| Długość: | 60 mm |
5908254825590
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1310(GS)
Gniazdo meblowe 1x2P+Z, 2xUSB, wersja schuko
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1360
Gniazdo meblowe z ładowarką USB i przewodem 1,8m, 3x2P+Z, 2xUSB
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1303/G(GS)
Gniazdo meblowe bez wyłącznika, 2x2P+Z, srebrne, wersja schuko
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1359(GS)
Gniazdo meblowe bez wyłącznika, 3x2P+Z (Schuko), z przewodem 1,8m
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1359
Gniazdo meblowe z przewodem 1,8m, 3x2P+Z
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9002/B-G
Gniazdo meblowe 2x2P+Z z wyłącznikiem, czarno-srebrne
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1303(GS)/B
Gniazdo meblowe bez wyłącznika, 2x2P+Z (Schuko), czarne
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Virone
Indeks: FS-14/B
Potrójne gniazdo meblowe z uchwytem na telefon i przewodem 1,5m, 3x2P+Z, czarne
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9001/B-G
Gniazdo meblowe 3x2P+Z, czarno-srebrne
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Virone
Indeks: FS-4
Gniazdo meblowe, kuchenne z ładowarką USB, montowane na rzepy z przewodem 1,5m i...
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9002/W-G
Gniazdo meblowe 2x2P+Z z wyłącznikiem, biało-srebrne
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Virone
Indeks: FS-3
Gniazdo meblowe, kuchenne montowane na rzepy, z ładowarką USB - 3x2P+Z, 2xUSB, INOX.
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Virone
Indeks: FS-4(GS)
Gniazdo meblowe, kuchenne z ładowarką USB, montowane na rzepy z przewodem 1,5m i...
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Virone
Indeks: FS-2(GS)
