Polski
PLN zł
Pojedyncze, hermetyczne gniazdo meblowe (IP44) przeznaczone do montażu pod szafkami, wykorzystania w meblach, szafach i witrynach. Gniazdo meblowe marki VIRONE nadaje się do użytkowania w pomieszczeniach o dużej wilgotności, w tym w łazienkach. Wyposażone w klapkę dodatkowo zabezpieczającą tory prądowe, podczas gdy gniazdo nie jest używane. Klasyczny projekt sprawia, że dobrze łączy się z większością mebli i pasuje do różnego rodzaju wnętrz. Gniazdo typu E, wyposażone jest we własny przewód o długości 0,5m, uziemienie oraz przesłony torów prądowych. Obudowa wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego w kolorze srebrnym.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Model: | Podszafkowy |
| Wysokość: | 60 mm |
| Standard gniazd: | french (typ E) |
| Max. obciążenie: | 3680 W |
| Liczba gniazd typu francuskiego (typ E): | 1 |
| Kolor: | Srebro |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
| Stopień ochrony (IP): | IP44 |
| Długość przewodu zasilającego: | 0.5 m |
| Szerokość: | 66.5 mm |
| Długość: | 60 mm |
5908254822056
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9002/W-G(GS)
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1304(GS)
Gniazdo meblowe z wyłącznikiem, 2x2P+Z, wersja schuko
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9001/B-G(GS)
Gniazdo meblowe 3x2P+Z, schuko, czarno-srebrne
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9005/W-G(GS)
Gniazdo meblowe 2x2P+Z, schuko, biało-srebrne
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9003/W-G
Gniazdo meblowe 2x2P+Z + USB, biało-srebrne
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1303/G(GS)
Gniazdo meblowe bez wyłącznika, 2x2P+Z, srebrne, wersja schuko
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1303(GS)/B
Gniazdo meblowe bez wyłącznika, 2x2P+Z (Schuko), czarne
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Virone
Indeks: FS-2
Gniazdo meblowe kuchenne 4x2P+Z, 16A, montaż na rzepy, INOX, przewód 1,5m z płaską wtyczką
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1360
Gniazdo meblowe z ładowarką USB i przewodem 1,8m, 3x2P+Z, 2xUSB
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Virone
Indeks: FS-13/B
Podwójne gniazdo meblowe z ładowarką USB, uchwytem na telefon i przewodem 1,5m, 2x2P+Z,...
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9001/W-G(GS)
Gniazdo meblowe 3x2P+Z, schuko, biało-srebrne
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9001/W-G
Gniazdo meblowe 3x2P+Z, biało-srebrne
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9002/B-G
