Polski
PLN zł
Hermetyczna oprawa warsztatowa VUMBI III współpracuje z nowoczesnymi świetlówkami T8 LED, z zasilaniem jednostronnym. Długość: 150cm. Takie źródło światła charakteryzuje przede wszystkim energooszczędność i niezwykła wydajność. Produkt jest przeznaczony do zastosowań profesjonalnych i przemysłowych. Dzięki bardzo wysokiemu stopniowi szczelności IP54 może służyć do oświetlania wewnętrznych i zewnętrznych części pomieszczeń o zwiększonym zapyleniu i wilgotności, takich jak: parkingi podziemne i wielopoziomowe, garaże, stadiony, magazyny, przejścia podziemne, fabryki, warsztaty, itp. Pasuje do świetlówek LED T8.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Napięcie zasilania: | 230 V |
| Zawiera źródło światła: | Nie |
| Materiał obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony (IP): | IP54 |
| Odporność udarowa: | IK00 |
| Do montażu sufitowego: | Tak |
| Do montażu natynkowego: | Tak |
| Przystosowane do tworzenia linii świetlnych: | Tak |
| Kolor obudowy: | Szary |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne przezroczyste |
| Szerokość: | 100 mm |
| Wysokość/głębokość: | 78 mm |
| Długość: | 1560 mm |
5904988900220
No reviews
8 innych produktów w tej samej kategorii:
Oprawy hermetyczne
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6126LPM4
Oprawy hermetyczne
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6065LPM4
BISE LED 36W, oprawa hermetyczna, 3250lm, IP65, 4000K
Oprawy hermetyczne
Marka: Virone
Indeks: DS-2
Oprawa hermetyczna VUMBI II T8 LED 2x18W, 3600lm, IP65, 4000K, zawiera świetlówki
Oprawy hermetyczne
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6127LPM4
HYZ LED NEW 48W, oprawa pyłoszczelna, 4800lm, IP65, IK08, 4000K, ABS/PC
Oprawy hermetyczne
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6066LPM4
BISE LED 45W, oprawa hermetyczna, 4100lm, IP65, 4000K
Oprawy hermetyczne
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6125LPM4
HYZ LED NEW 18W, oprawa hermetyczna, 1800lm, IP65, IK08, 4000K, ABS/PC
Ostatnio przeglądane
Naświetlacze robocze
Marka: ADVITI
Indeks: AD-NR-6196L6
STATIX naświetlacz roboczy na statywie, 30W, 2400lm, IP65, 6000K
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6307B-CE27
GIRO lampa wisząca, moc max.6x60W, E27, czarno-złota
Gniazda natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7106(GS)/W/10
Gniazdo podwójne 2x2P+Z Schuko AQUATIC, IP44, białe, 10 szt.
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6438B-CE27SM
LEIA 4P E27, lampa wisząca, max. 4x60W, czarno-złota
Puszki instalacyjne
Marka: Orno
Indeks: OR-JB-13803/W
