Polski
PLN zł
Oprawa ogrodowa, charakteryzuje się wysoką trwałością i jakością. Umieszczona na elewacjach budynków czy betonowych ogrodzeniach w ogrodach tworzy wyjątkową scenę świetlną. Zastosowane nowoczesne diody LED SMD gwarantują dużą energooszczędność i długą żywotność urządzenia. Wyposażona w pasywny czujnik podczerwieni, który reaguje w chwili pojawienia się ruchu w polu detekcji, a czujnik zmierzchowy (w zależności od ustawień) załącza oświetlenie tylko wtedy, gdy jest taka potrzeba. Urządzenie wyposażone jest w potencjometry do regulacji: czasu świecenia i czułości natężenia światła. Materiał: poliwęglan (PC), nietłukący.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Strumień świetlny: | 850 lm |
| Moc: | 10 W |
| Źródło światła: | LED SMD |
| Temperatura barwowa: | 4000 |
| Stopień ochrony (IP): | 54 |
| Napięcie zasilania: | 230V~, 50Hz |
| Kolor: | biały |
| Wymiary - głębokość: | 66 mm |
| Wymiary - szerokość: | 188 mm |
| Wymiary - wysokość: | 250 mm |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | >80 |
| Kąt widzenia: | 140° |
| Materiał klosza: | Poliwęglan |
| Sterowanie czujnikiem ruchu: | Tak |
| Typ czujnika: | PIR |
| Zasięg detekcji: | 9 m |
| Regulacja natężenia światła LUX: | Tak |
| Zasięg regulacji światła LUX: | <3—2000lux |
| Regulacja czasu świecenia TIME: | Tak |
| Zakres regulacji TIME: | min: 10 sek. ± 3 sek.; max: 5 min. ± 2 min. |
| Regulacja zasięgu detekcji SENS: | Nie |
- Status produktu
- Wyprzedaż
5900378653325
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Oprawy elewacyjne
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6147BLPM4
Oprawy elewacyjne
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6112BLPMR4
AGAT LED 15W, oprawa ogrodowa z czujnikiem ruchu, 140st, 1100lm, IP54, 4000K, czarna
Oprawy elewacyjne
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6112BLPM4
AGAT LED 15W, oprawa ogrodowa, 1100lm, IP54, 4000K, czarna
Oprawy elewacyjne
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6191L4
ENYE LED 3W, oprawa elewacyjna, 170lm, IP65, 4000K,
Oprawy elewacyjne
Marka: Orno
Indeks: OR-OP-6111GLPM4
AGAT LED 10W, oprawa ogrodowa, 800lm, IP54, 4000K, szara
Oprawy elewacyjne
Marka: Virone
Indeks: LF-1/W
MUSAM, oprawa ogrodowa z czujnikiem ruchu 180st, 1x60W, E27, IP44, z przesłoną,...
Oprawy elewacyjne
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6119BLPMR4
SPINEL LED 10W, oprawa ogrodowa z czujnikiem ruchu 140°, 800lm, IP54, 4000K, IK10, czarna
Oprawy elewacyjne
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6110WLPMR4
NEFRYT LED 10W, oprawa ogrodowa z czujnikiem ruchu 140st, 800lm, IP54, 4000K, biała
Oprawy elewacyjne
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6110BLPMR4
NEFRYT LED 10W, oprawa ogrodowa z czujnikiem ruchu, 800lm, IP54, 4000K, czarna
Oprawy elewacyjne
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6147WLPM4
NEFRYT LED 15W, oprawa ogrodowa, 1100lm, IP54, 4000K, biała
Oprawy elewacyjne
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6119WLPMR4
SPINEL LED 10W, oprawa ogrodowa z czujnikiem ruchu 140°, 800lm, IP54, 4000K, IK10, biała
Oprawy elewacyjne
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6204BLPMR4
FRENIT LED 20W, oprawa ogrodowa, 2000lm, IP65, 4000K, funkcja przyciemnienia, czarna
Oprawy elewacyjne
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6147WLPMR4
NEFRYT LED 15W, oprawa ogrodowa z czujnikiem ruchu, 1100lm, IP54, 4000K, biała
Oprawy elewacyjne
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6109WLPM4
PIRYT LED 10W, oprawa ogrodowa 800lm, IP54, 4000K, biała
Oprawy elewacyjne
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6204WLPMR4
FRENIT LED 20W, oprawa ogrodowa, 2000lm, IP65, 4000K, funkcja przyciemnienia, biała
Oprawy elewacyjne
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6119GLPMR4
SPINEL LED 10W, oprawa ogrodowa z czujnikiem ruchu 140°, 800lm, IP54, 4000K, IK10, szara
Ostatnio przeglądane
Przedłużacze domowe wielogniazdkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13145/B/3M
Przedłużacz 3-krotny 2P+Z, 3m H05VV-F 3x1,0mm², Imax 10A, płaska wtyczka, czarny
Zintegrowane źródło światła LED
Marka: ADVITI
Indeks: AD-PL-6289BLSM4
