Polski
PLN zł
Oprawa ogrodowa, charakteryzuje się wysoką trwałością i jakością. Umieszczona na elewacjach budynków czy betonowych ogrodzeniach w ogrodach tworzy wyjątkową scenę świetlną. Zastosowane nowoczesne diody LED gwarantują dużą energooszczędność i długą żywotność urządzenia. Posiada czujnik PIR, który reaguje w chwili pojawienia się ruchu w polu detekcji, a czujnik zmierzchowy (w zależności od ustawień) załącza oświetlenie tylko wtedy, gdy jest taka potrzeba. Urządzenie wyposażone jest w potencjometry do regulacji: czasu świecenia i czułości natężenia światła. Materiał: poliwęglan (PC), nietłukący.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Strumień świetlny: | 800 lm |
| Moc: | 10 W |
| Źródło światła: | LED SMD |
| Temperatura barwowa: | 4000K |
| Stopień ochrony (IP): | 54 |
| Kolor: | szary |
| Panel solarny: | Nie |
| Wymiary - głębokość: | 90 mm |
| Wymiary - szerokość: | 289 mm |
| Wymiary - wysokość: | 147 mm |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | ≥85 |
| Kąt widzenia: | 140° |
| Materiał klosza: | Poliwęglan |
| Sterowanie czujnikiem ruchu: | Tak |
| Zasięg detekcji: | 9 m |
| Regulacja natężenia światła LUX: | Tak |
| Zasięg regulacji światła LUX: | <3—2000lux |
| Regulacja czasu świecenia TIME: | Tak |
| Zakres regulacji TIME: | min: 10 sek. ± 3 sek.; max: 5 min. ± 1 min. |
| Regulacja zasięgu detekcji SENS: | Tak |
5908254818639
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Oprawy elewacyjne
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6109WLPM4
Oprawy elewacyjne
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6110BLPMR4
NEFRYT LED 10W, oprawa ogrodowa z czujnikiem ruchu, 800lm, IP54, 4000K, czarna
Oprawy elewacyjne
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6147GLPM4
NEFRYT LED 15W, oprawa ogrodowa, 1100lm, IP54, 4000K, szara
Oprawy elewacyjne
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6110BLPM4
NEFRYT LED 10W, oprawa ogrodowa, 800lm, IP54, 4000K, czarna
Oprawy elewacyjne
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6111WLPM4
AGAT LED 10W, oprawa ogrodowa, 800lm, IP54, 4000K, biała
Oprawy elewacyjne
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6191L4
ENYE LED 3W, oprawa elewacyjna, 170lm, IP65, 4000K,
Oprawy elewacyjne
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6110WLPMR4
NEFRYT LED 10W, oprawa ogrodowa z czujnikiem ruchu 140st, 800lm, IP54, 4000K, biała
Oprawy elewacyjne
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6190L4
ENYE LED 1,5W, oprawa elewacyjna, 60lm, IP65, 4000K,
Oprawy elewacyjne
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6112BLPM4
AGAT LED 15W, oprawa ogrodowa, 1100lm, IP54, 4000K, czarna
Oprawy elewacyjne
Marka: Orno
Indeks: OR-OP-6111GLPM4
AGAT LED 10W, oprawa ogrodowa, 800lm, IP54, 4000K, szara
Oprawy elewacyjne
Marka: Orno
Indeks: OR-SL-6001LPR4
Lampa ogrodowa, solarna SAURO LED z czujnikiem ruchu
Oprawy elewacyjne
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6192L4
KWEN LED 6W, oprawa elewacyjna, 260lm, IP54, 4000K
Oprawy elewacyjne
Marka: Orno
Indeks: OR-OP-6110WLPM4
NEFRYT LED 10W, oprawa ogrodowa, 800lm, IP54, 4000K, biała
Oprawy elewacyjne
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6206WLPMR4
RIOLIT LED 15W, oprawa ogrodowa z czujnikiem ruchu, 1100lm, IP65, 4000K, biała
Oprawy elewacyjne
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6112WLPMR4
AGAT LED 15W, oprawa ogrodowa z czujnikiem ruchu 140st, 1100lm, IP54, 4000K, biała
Oprawy elewacyjne
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6147BLPM4
NEFRYT LED 15W, oprawa ogrodowa, 1100lm, IP54, 4000K, czarna
Ostatnio przeglądane
Wymienne źródło światła
Marka: ADVITI
Indeks: AD-PL-6288CPE27SM
OVO plafon 6xE27, 6x24W, miedziana stal, klosz szklany matowy, IP20, Ø 800
Zintegrowane źródło światła LED
Marka: ADVITI
Indeks: AD-PL-6461WLZMM4
SOPOT LED 24W, plafon z mikrofalowym czujnikiem ruchu, 2565lm, IP20, 4000K, klosz PVC
Oświetlenie schodowe
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OS-6165L4/N
TRACO LED 1,5W, oprawa schodowa podtynkowa, 12VDC, 30lm, 4000K, satyna, innowacyjny...
Przedłużacze ogrodowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13168/30M
Przedłużacz ogrodowy pomarańczowy zalewany, 1x2P 30m, OMY 2x1mm², 230VAC/10A, PRODUKT...
Mini alarmy
Marka: Virone
Indeks: AS-11
Alarm bezprzewodowy z wbudowaną syreną i sygnalizatorem świetlnym sterowany pilotem,...
Listwy zasilające i przeciwprzepięciowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13190(GS)/B
