Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Czujnik ruchu umożliwiający kontrolę drzwi wejściowych, np. w sklepach, pomieszczeniach magazynowych, itp. Urządzenie wysyła powiadomienie na pager (odbiornik), który informuje o wykrytym ruchu jednym z 32 dźwięków dzwonka, wybranym według preferencji użytkownika. Głośność urządzenia można regulować w 3 stopniach. Urządzenie posiada również możliwość całkowitego wyciszenia. Zasięg w terenie otwartym wynosi maksymalnie 100 m, a kąt widzenia czujnika w poziomie: ok. 140°.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Napięcie zasilania nadajnika: | 1 x 9VDC |
| Poziom głośności dzwonka (dB): | 80 dB |
| Rodzaj transmisji: | Bezprzewodowy |
| Napięcie zasilania: | 4 x AA |
| Wymiary nadajnika - szerokość: | 90 mm |
| Kolor: | biały |
| Wymiary nadajnika - wysokość: | 60 mm |
| Możliwość rozbudowy: | Nie |
| Wymiary nadajnika - głębokość: | 45 mm |
| Wymiary - głębokość: | 25 mm |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Wymiary - szerokość: | 90 mm |
| Ilość dźwięków dzwonka: | 32 |
| Wymiary - wysokość: | 65 mm |
| Sygnalizacja optyczna: | Tak |
| Kąt widzenia: | 140° |
| Stopień ochrony nadajnika: | IP20 |
| Zasięg detekcji: | 100 m |
5908254817182
No reviews
13 innych produktów w tej samej kategorii:
Mini alarmy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-MA-711PB
Pilot zdalnego sterowania, do rozbudowy alarmu OR-MA-711
Mini alarmy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-MA-701
Czujnik ruchu z sygnalizacją i z alarmem DING-DONG, 4-5m, bateryjny
Mini alarmy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-MA-716
Bezprzewodowy czujnik ruchu z sygnalizacją dźwiękową i świetlną, IP44, 300m, z...
Mini alarmy
Marka: Virone
Indeks: AS-7
Alarm z wbudowaną syreną i baterią słoneczną, sterowany pilotem przez WiFi i TUYA
Mini alarmy
Marka: Virone
Indeks: AS-1
Mini alarm bezprzewodowy z wbudowaną syreną sterowany pilotem, 6m, bateryjny, 2 piloty
Mini alarmy
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-MA-711
Alarm z wbudowaną syreną, sterowany pilotem, 6m, bateryjny
Mini alarmy
Marka: Virone
Indeks: AS-6
Mini alarm bezprzewodowy sufitowy z wbudowaną syreną sterowany pilotem, 5m, bateryjny
Mini alarmy
Marka: Virone
Indeks: AS-11
Alarm bezprzewodowy z wbudowaną syreną i sygnalizatorem świetlnym sterowany pilotem,...
Mini alarmy
Marka: Virone
Indeks: AS-10
