Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Mini alarmy
Marka: Virone
Indeks: AS-7
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Napięcie zasilania nadajnika: | 1x3V CR2032 (w zestawie) |
| Poziom głośności dzwonka (dB): | 90 dB |
| Rodzaj transmisji: | IR |
| Napięcie zasilania: | 4 x AA |
| Wymiary nadajnika - szerokość: | 55.6 mm |
| Kolor: | biały |
| Wymiary nadajnika - wysokość: | 78.7 mm |
| Wymiary nadajnika - głębokość: | 160.4 mm |
| Ilość dźwięków dzwonka: | 1 |
| Kąt widzenia: | 120° |
| Stopień ochrony nadajnika: | IP20 |
| Zasięg detekcji: | 5m +/- 1m m m |
Zapisz produkty na swojej liście życzeń, aby kupić je później lub udostępnić znajomym.
