Polski
PLN zł
Ładowarka indukcyjna służy do ładowania urządzeń zgodnych ze standardem Qi V1.2 takich jak tablety, smartfony bez konieczności podłączania ich za pomocą kabla. Ładowarka posiada funkcję automatycznego rozpoznawania, rozpoczyna ładowanie natychmiast po podłączeniu zasilania i umieszczeniu odbiornika na środku powierzchni ładowania. Oddalenie odbiornika przerywa proces ładowania, a urządzenie przechodzi w stan czuwania. Przeznaczona do montażu wewnątrz pomieszczeń, bezpośrednio w blatach meblowych, biurkach, stołach konferencyjnych itp. Gniazdo Micro USB do podłączenia zasilacza znajduje się od spodu urządzenia (brak w zestawie).
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Model: | Do wbudowania |
| Wysokość: | 21 mm |
| Liczba złączy USB: | 1 |
| Kolor: | Czarny |
| Napięcie wyjściowe ładowarki USB: | 5VDC / 2,1A |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Ładowarka bezprzewodowa: | Tak |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Standard ładowarki bezprzewodowej: | Qi |
| Model/kształt/forma: | Okrągły |
| Średnica: | 70 mm |
| Średnica otworu montażowego: | 60 mm |
| Głębokość wbudowania: | 21 mm |
| Zakres temperatury pracy: | 0 ~ 40°C |
5908254820687
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1372/B
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1341
Gniazdo meblowe Ø10cm wysuwane z blatu z przewodem 1,5m, 4x2P+Z
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9033(GS)/W
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem i przewodem 1,5m, 3x2P+Z...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9017(GS)
Gniazdo meblowe Ø10cm wysuwane z blatu z ładowarką indukcyjną, ładowarką USB i...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1324/G
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z grubym rantem, 2x2P+Z, 3 porty USB, srebrne
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9010/W/GS
NOEN GS, gniazdo modułowe 45x45mm 1x2P+Z, typ F schuko, 16A 250V, białe
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1354
Gniazdo meblowe Ø10cm wysuwane z blatu z ładowarką USB i przewodem 1,8m, 3x2P+Z, 2xUSB,...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1381
Gniazdo meblowe Ø10cm wysuwane z blatu z ładowarką USB i przewodem 1,5m, 3x2P+Z, 2xUSB,...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9036/B
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim rantem, 3x2P+Z, czarne
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9033/W
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem i przewodem 1,5m, 3x2P+Z,...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9010/B/FR
NOEN FR, gniazdo modułowe 45x45mm 1x2P+Z, typ E french, 16A 250V, czarne
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9015/W
Gniazdo meblowe Ø8cm wpuszczane w blat z ładowarką indukcyjną, ładowarką USB z 2...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9034/GR
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem i ładowarką USB, 2x2P+Z,...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13109(GS)/C
Gniazda meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem i ładowarką USB, 2x2P+Z...
Gniazda wpuszczane
Marka: Virone
Indeks: FS-17
