Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Zestaw trzech gniazd sieciowych z uziemieniem i przesłonami torów prądowych w obudowie chowanej w blat. Urządzenie przeznaczone do montażu w biurkach, blatach i stołach. Posiada zamykany panel z gniazdami, szczelinę wykończoną szczotką przeciwkurzową oraz przewód o długości 1,8 m.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Model: | Do wbudowania |
| Wysokość: | 80 mm |
| Standard gniazd: | french (type E) |
| Max. obciążenie: | 3680 W |
| Liczba gniazd typu francuskiego (typ E): | 3 |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Wymiary otworu montażowego - długość: | 132 mm |
| Wymiary otworu montażowego - szerokość: | 200.5 mm |
| Głębokość wbudowania: | 78 mm |
| Długość przewodu zasilającego: | 1.8 m |
| Szerokość: | 242 mm |
| Długość: | 158 mm |
5901752487710
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1367/B
Bezprzewodowa ładowarka indukcyjna z dodatkowym portem USB, czarna
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9010/B/RJ11
NOEN RJ11, gniazdo modułowe 22,5x45mm telefoniczne RJ11, czarne
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9016/B-G
Gniazdo meblowe wysuwane z blatu z płaskim frezowanym rantem, ładowarką USB i...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9035/G
Gniazda meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem, ładowarką USB i...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1337(GS)/BR
Gniazda meblowe w obudowie wpuszczanej w blat z płaskim frezowanym rantem i przewodem...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9035(GS)/B
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem, ładowarką USB i...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13109/C
Gniazda meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem i ładowarką USB, 2x2P+Z,...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9010/W/USB
NOEN USB, port modułowy 22,5x45mm z ładowarką USB, 2,1A 5V DC, biały
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1348
Gniazdo meblowe Ø6cm wysuwane z blatu z blokadą i przewodem 1,8m, 3x2P+Z, INOX
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1336(GS)/C
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim rantem, 3 gniazdami 2P+Z (Schuko), złote,...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9038(GS)
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem oraz elektrycznym...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9028
Gniazdo meblowe Ø6cm z rotacyjną pokrywą, ładowarką indukcyjną, ładowarką USB i...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13109/GR
Gniazda meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem i ładowarką USB, 2x2P+Z,...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9022/B
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem, szczotką...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9010/B/FR
