Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Zestaw trzech gniazd sieciowych z uziemieniem i przesłonami torów prądowych, połączonych z ładowarką USB w obudowie chowanej w blat. Urządzenie przeznaczone do montażu w stołach konferencyjnych, blatach mebli biurowych i kuchennych. Posiada wysuwany panel z gniazdami, dodatkową blokadę oraz przewód o długości 1,8 m. Tworzywo sztuczne + metal lakierowany czarny.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Model: | Do wbudowania |
| Standard gniazd: | french (typ E) |
| Max. obciążenie: | 3680 W |
| Liczba gniazd typu francuskiego (typ E): | 3 |
| Liczba złączy USB: | 2 |
| Kolor: | Srebro |
| Napięcie wyjściowe ładowarki USB: | 5VDC / 2,1A |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne + metal lakierowany |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Średnica: | 84.4 mm |
| Średnica otworu montażowego: | 63 mm |
| Głębokość wbudowania: | 315 mm |
| Długość przewodu zasilającego: | 1.8 m |
| Długość: | 315 mm |
5908254820250
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1348(GS)
Gniazdo meblowe Ø6cm wysuwane z blatu z blokadą i przewodem 1,8m, 3x2P+Z (Schuko), INOX
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9010/W/FR
NOEN FR, gniazdo modułowe 45x45mm 1x2P+Z, typ E french, 16A 250V, białe
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9037(GS)/G
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim rantem i przewodem 1,5m, 3x2P+Z (Schuko),...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13126/C
Gniazda meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem, ładowarką USB i...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13126(GS)/GR
Gniazda meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem, ładowarką USB i...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9010/B/USBQ
NOEN USBQ, port modułowy 45x45mm z ładowarką USB quick charge 3A/5V, 2A/9V, 1,5A/12V,...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13109(GS)/C
Gniazda meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem i ładowarką USB, 2x2P+Z...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9037/B
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim rantem i przewodem 1,5m, 3x2P+Z, czarne
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13124(GS)/B
Gniazdo meblowe Ø6cm, czarne, wpuszczane w blat z przesuwną pokrywką, ładowarką USB i...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9016/B-G
Gniazdo meblowe wysuwane z blatu z płaskim frezowanym rantem, ładowarką USB i...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1364
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat w niklowanej obudowie z ładowarką USB i przewodem...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9034/G
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem i ładowarką USB, 2x2P+Z,...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13110(GS)
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem oraz elektrycznym...
Gniazda wpuszczane
Marka: Virone
Indeks: FS-16
Gniazdo meblowe Ø8cm wysuwane z blatu, z maskownicą i przewodem 1,8m, 3x2P+Z, INOX
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1342(GS)
