Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Zestaw czterech gniazd sieciowych z uziemieniem i przesłonami torów prądowych w obudowie chowanej w blat. Urządzenie przeznaczone do montażu w stołach konferencyjnych, blatach mebli biurowych i kuchennych, hotelach. Wyposażone w przewód o długości 1,5 m. Precyzyjny mechanizm automatycznie wysuwa panel z gniazdami po naciśnięciu obudowy. Do zamontowania urządzenia w blacie stołu potrzebny jest jedynie otwór o średnicy zaledwie 10 cm, a głębokość zabudowy to tylko 10 cm. Wyposażone w przewód o długości 1,5 m. Tworzywo sztuczne + aluminium.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Model: | Do wbudowania |
| Standard gniazd: | schuko (typ F) |
| Max. obciążenie: | 3680 W |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (SCHUKO): | 4 |
| Kolor: | Srebro |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne + aluminium |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
| Ładowarka bezprzewodowa: | Nie |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Średnica: | 115 mm |
| Średnica otworu montażowego: | 104 mm |
| Głębokość wbudowania: | 102 mm |
| Długość przewodu zasilającego: | 1.5 m |
| Długość: | 159.4 mm |
5900378650850
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9010/W/GS
NOEN GS, gniazdo modułowe 45x45mm 1x2P+Z, typ F schuko, 16A 250V, białe
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9037/G
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim rantem i przewodem 1,5m, 3x2P+Z, srebrne
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1336(GS)/BR
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim rantem, 3 gniazdami 2P+Z (Schuko), w...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1341
Gniazdo meblowe Ø10cm wysuwane z blatu z przewodem 1,5m, 4x2P+Z
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9011/B/USB
Kostka z gniazdem USB do gniazda meblowego OR-GM-9015/B
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1337(GS)/C
Gniazda meblowe w obudowie wpuszczanej w blat z płaskim frezowanym rantem i przewodem...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9010/W/USBDAT1
NOEN USB data, gniazdo modułowe 22,5x45mm USB data 2.0, przelotka, białe
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9030
Hermetyczne gniazdo elektryczne okrągłe, IP55, szczotkowane aluminium
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1373(GS)
Gniazdo meblowe Ø6cm wpuszczane w blat z pokrywką, ładowarką USB i przewodem 1,8m,...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9014(GS)/B-G
Gniazdo meblowe wysuwane z blatu z płaskim frezowanym rantem, ładowarką USB i...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9033(GS)/B
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem i pełną spodnią zabudową...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9009/B-G
Gniazdo meblowe wysuwane z blatu z płaskim frezowanym rantem, ładowarką USB i...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9032/GR
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim, frezowanym rantem i pełną spodnią...
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9010/W/RJ45
NOEN RJ45, gniazdo modułowe 22,5x45mm RJ45 cat 5e, białe
Ostatnio przeglądane
Zasilacze przemysłowe
Marka: Orno
Indeks: OR-PSU-1657
