Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Dzwonek elektroniczny, dwa na przemian brzmiące tony, kolory: biały
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Typ: | elektromechaniczny |
| Rodzaj zasilania: | sieciowe (230V) |
| Poziom głośności dzwonka (dB): | 80 dB |
| Rodzaj transmisji: | Przewodowy |
| Pobór prądu: | 7 A |
| Napięcie zasilania: | 230V~, 50Hz |
| Kolor: | biały |
| Montaż: | natynkowy |
| Wymiary - głębokość: | 125 mm |
| Regulacja głośności: | Nie |
| Wymiary - szerokość: | 65 mm |
| Wymiary - wysokość: | 50 mm |
| Dźwięk: | 2 tony BIM-BAM |
| Inne cechy: | dwa na przemian brzmiące tony |
5900378654377
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-147/W/8V
Dzwonek elektroniczny dwutonowy 8V, biały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-142/BG/8V
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy 8V, beżowy
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-141/BG
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy 230V, beżowy
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-MR-149/B
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy QUARTO AC, 230V, czarny
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-140/W
Dzwonek elektromechaniczny jednotonowy STANDARD 230V, biały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-146/BG/8V
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy 8V, beżowy
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-146/W
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy 230V, biały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-146/BG
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy 230V, beżowy
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-162/W/8V
Dzwonek elektroniczny, przewodowy 8V biały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-144/B-G
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy TON COLOR 230V, czarno-srebrny
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-MR-150/W
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy BREVIS MAXI AC, 230V, biały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-MR-160/W
Dzwonek przewodowy elektroniczny jednotonowy RINGIL MINI AC, 230V, biały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-141/B
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy 230V, czarny
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-142/W/8V
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy 8V, biały
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-146/W/8V
