Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Urządzenie służy do automatycznego sterowania oświetleniem lub innymi odbiornikami elektrycznymi przy jednoczesnej oszczędności energii elektrycznej. Jego zadanie polega na załączaniu i rozłączaniu obwodu elektrycznego, jeżeli natężenie oświetlenia spadnie poniżej określonego poziomu. Potencjometr do regulacji natężenia światła.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Max. obciążenie: | 2000 |
| Stopień ochrony (IP): | 20 / 54 |
| Kolor: | biały |
| Montaż: | natynkowy |
| Wymiary czujnika - szerokość (mm): | 56,8 mm |
| Wymiary czujnika - wysokość (mm): | 37,3 mm |
| Wymiary czujnika - głębokość (mm): | 24 mm |
| Kąt widzenia: | nie dotyczy |
| Wymiary otworu montażowego: | Ø12 mm |
| Typ czujnika: | zmierzchowy |
| Zasięg detekcji: | nie dotyczy m |
| Regulacja natężenia światła LUX: | Tak |
| Zasięg regulacji światła LUX: | <5—50lux |
| Regulacja czasu świecenia TIME: | Nie |
| Regulacja zasięgu detekcji SENS: | Nie |
5901752483088
No reviews
5 innych produktów w tej samej kategorii:
Czujniki zmierzchowe
Marka: Orno
Indeks: OR-CR-232
Czujnik zmierzchowy z hermetyczną zewnętrzną sondą w puszce, IP65, 2300W
Czujniki zmierzchowe
Marka: Orno
Indeks: OR-CR-233
Czujnik zmierzchowy z hermetyczną zewnętrzną sondą, IP65, 2300W
Czujniki zmierzchowe
Marka: Orno
Indeks: OR-CR-231
Czujnik zmierzchowy na szynę DIN z hermetyczną zewnętrzną sondą w puszce, 2-100 LUX
Czujniki zmierzchowe
Marka: Orno
Indeks: OR-CR-219
Czujnik zmierzchowy na szynę DIN z hermetyczną zewnętrzną sondą, IP65, 3000W
Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:
Dzwonki bezprzewodowe bateryjne
Marka: Virone
Indeks: DB-6/B
PELA, dzwonek bezprzewodowy bateryjny, learning system, 60 dźwięków, LED RGB, 300m, czarny
Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:
Dzwonki bezprzewodowe bateryjne
Marka: Virone
Indeks: DB-6/B
