Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Urządzenie służy do automatycznego sterowania oświetleniem lub innymi odbiornikami elektrycznymi przy jednoczesnej oszczędności energii elektrycznej. Jego zadanie polega na załączaniu i rozłączaniu obwodu elektrycznego, jeżeli natężenie oświetlenia spadnie poniżej określonego poziomu. Potencjometr do regulacji natężenia światła. Montaż na szynie DIN. Zewnętrzna sonda wyposażona w kabel o długości ok. 1 m (2 × 0,5 mm2).
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Max. obciążenie: | 3000W |
| Stopień ochrony (IP): | 20 / 65 |
| Kolor: | biały |
| Montaż: | szyna DIN |
| Wymiary czujnika - szerokość (mm): | 35 mm |
| Wymiary czujnika - wysokość (mm): | 90 mm |
| Wymiary czujnika - głębokość (mm): | 66 mm |
| Kąt widzenia: | nie dotyczy |
| Wymiary otworu montażowego: | Ø9,6 mm |
| Typ czujnika: | zmierzchowy |
| Zasięg detekcji: | nie dotyczy m |
| Regulacja natężenia światła LUX: | Tak |
| Zasięg regulacji światła LUX: | <2—100lux |
| Regulacja czasu świecenia TIME: | Nie |
| Regulacja zasięgu detekcji SENS: | Nie |
5901752482296
No reviews
5 innych produktów w tej samej kategorii:
Czujniki zmierzchowe
Marka: Orno
Indeks: OR-CR-232
Czujnik zmierzchowy z hermetyczną zewnętrzną sondą w puszce, IP65, 2300W
Czujniki zmierzchowe
Marka: Orno
Indeks: OR-CR-233
Czujnik zmierzchowy z hermetyczną zewnętrzną sondą, IP65, 2300W
Czujniki zmierzchowe
Marka: Orno
Indeks: OR-CR-231
Czujnik zmierzchowy na szynę DIN z hermetyczną zewnętrzną sondą w puszce, 2-100 LUX
Czujniki zmierzchowe
Marka: Orno
Indeks: OR-CR-227
Czujnik zmierzchowy z zewnętrzną sondą, IP54, mini, 2000W
Ostatnio przeglądane
Przedłużacze domowe wielogniazdkowe
Marka: Virone
Indeks: ES-4(GS)/B/5
Przedłużacz 3-krotny 2P+Z (Schuko), 5m H05VV-F 3x1,5mm2, Imax 16A, płaska wtyczka, czarny
Oprawy elewacyjne
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6111GLPMR4
AGAT LED 10W, oprawa ogrodowa z czujnikiem ruchu 140st, 800lm, IP54, 4000K, szara
Zintegrowane źródło światła LED
Marka: ADVITI
Indeks: AD-PL-6469WLPMM4
