Polski
PLN zł
Owalna oprawa kanałowa, może być stosowana wewnątrz pomieszczeń takich jak: łazienki, korytarze, piwnice, klatki schodowe, garaże oraz na zewnątrz np. w ogrodach, na elewacjach budynków lub w domkach letniskowych. Wysoki stopień szczelności IP65 zabezpiecza oprawę przed dostępem wody, pyłów i kurzu, dlatego ten produkt przetrwa nawet najtrudniejsze warunki atmosferyczne. Panel świeci naturalną białą barwą światła o temperaturze 4000K. Zastosowane nowoczesne diody LED SMD gwarantują dużą energooszczędność i długą żywotność urządzenia. Nadaje się do montażu na suficie oraz na ścianie. Kilka opraw zestawionych razem stworzy ciekawy efekt wizualny, np. na elewacji budynku.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Stopień ochrony IK: | 08 |
| Strumień świetlny: | 1080 lm |
| Moc: | 12 W |
| Źródło światła: | LED SMD |
| Temperatura barwowa: | 4000 |
| Stopień ochrony (IP): | 65 |
| Napięcie zasilania: | 230V~, 50Hz |
| Kolor: | biały |
| Wymiary - głębokość: | 55 mm |
| Wymiary - szerokość: | 195 mm |
| Wymiary - wysokość: | 105 mm |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | >80 |
| Materiał klosza: | poliwęglan |
5908254817434
No reviews
3 innych produktów w tej samej kategorii:
Zintegrowane źródło światła LED
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6159WLPM4
Zintegrowane źródło światła LED
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6157WLPM4
RISMO LED OVAL 7W oprawa kanałowa, 630lm, IP65, IK08, 4000K
Zintegrowane źródło światła LED
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6160WLPM4
RISMO LED ROUND 12W oprawa kanałowa, 1080lm, IP65, IK08, 4000K
Ostatnio przeglądane
Wymienne źródło światła
Marka: ADVITI
Indeks: AD-PL-6295GE27ZM
OVO plafon 3xE27, 3x24W, szara stal, klosz plastikowy matowy, IP54, Ø 400
Naświetlacze
Marka: ADVITI
Indeks: AD-NL-6463BL4
PORTO LED 20W naświetlacz bezramkowy, 1600lm, IP65, 4000K, aluminium + poliwęglan
Przedłużacze bębnowe warsztatowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13153/30M
