Polski
PLN zł
Zestaw wideodomofonowy IP DS-KIS603-P to wysokiej klasy system kontroli wejścia. Dzięki transmisji sieciowej wideodomofon IP oferuje nam wiele funkcji poprawiających bezpieczeństwo. W skład zestawu wchodzą: Stacja bramowa 1-przyciskowa z szerokokątną kamerą FullHD z czytnikiem kart i breloków zbliżeniowych, monitor wewnętrzny 7" LCD dotykowy oraz komplet akcesoriów montażowych. Dostęp zdalny w aplikacji Hik-Connect (podgląd obrazu z kamery w czasie rzeczywistym, odtwarzanie nagrań i powiadomień, rozmowy z osobą dzwoniącą, kontrola wejścia, zapis historii zdarzeń w obrębie systemu). Zasilanie przy użyciu technologii PoE lub 12V DC.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Typ: | jednorodzinny |
| Z funkcją wideo: | tak |
| Zasilanie: | Zasilanie sieciowe |
| Napięcie zasilania: | 12V DC |
| Rodzaj transmisji: | przewodowy |
| Komunikacja ze smartfonem: | tak |
| Częstotliwość Wi-Fi: | 2,4GHz |
| Standard Wi-Fi: | IEEE 802.11 b/g/n |
| Aplikacja: | Hik-Connect |
| Sposób instalacji: | Technologia sieciowa |
| Ilość przewodów (*z panelu zew. do elektrozaczepu): | UTP |
| Liczba monitorów: | 1 |
| Liczba paneli zewnętrznych: | 1 |
| Możliwość rozbudowy do maks. liczby monitorów: | 6 |
| Możliwość rozbudowy do maks. liczby paneli zewnętrznych: | 17 |
| Możliwość rozbudowy do maks. Liczby kamer CCTV: | 16 |
| Sterowanie elektrozaczepem: | tak |
| Zasilanie elektrozaczepu: | dodatkowy zasilacz wymagany |
| System łączenia elektrozaczepu: | z panelem zewnętrznym |
| Sterowanie automatyką bramową: | nie |
| Z funkcją dzień/noc: | tak |
| Ochrona przed podsłuchem: | tak |
| Monitor: | |
|---|---|
| Sposób montażu monitora: | Montaż natynkowy |
| System wolne ręce: | tak |
| Przekątna ekranu [cale]: | 7" |
| Rozdzielczość monitora: | 1024x600 |
| Ekran dotykowy: | tak |
| System wizyjny: | PAL |
| Właściwość systemu obrazu: | Kolor |
| Z funkcją pamięci: | tak |
| Czytnik kart SD: | tak |
| Funkcja Interkomu: | tak |
| Ilość dźwięków dzwonka: | 3 |
| Rozróżnianie sygnału wywołania: | tak |
| Regulacja głośności: | tak |
| Wyciszanie dzwonka wywołania: | tak |
| Materiał monitora: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor monitora: | czarno-srebrny |
| Wymiary monitora - szerokość [mm]: | 200 |
| Wymiary monitora - wysokość [mm]: | 140 |
| Wymiary monitora - głębokość [mm]: | 15.1 |
| Panel zewnętrzny: | |
|---|---|
| Liczba przycisków dzwonkowych: | 1 |
| Sposób montażu panelu zewnętrznego: | Montaż natynkowy |
| Rozdzielczość kamery: | 1920x1080 |
| Kąt widzenia kamery (pion): | 75° |
| Kąt widzenia kamery (poziom): | 129° |
| Oświetlenie nocne: | IR |
| Z szyfratorem: | nie |
| Czytnik kart i breloków zbliżeniowych: | tak |
| Częstotliwość kart i breloków zbliżeniowych: | 13,56MHz |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie: | nie |
| Z pokrywą: | nie |
| Stopień ochrony (IP): | IP65 |
| Materiał panelu zewnętrznego: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor panelu zewnętrznego: | Czarno-srebrny |
| Wymiary panelu zewnętrznego - szerokość [mm]: | 65 |
| Wymiary panelu zewnętrznego - wysokość [mm]: | 138 |
| Wymiary panelu zewnętrznego - głębokość [mm]: | 27 |
6941264072133
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zestawy jednorodzinne
Marka: Virone
Indeks: VDP-67
Zestawy jednorodzinne
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-VID-WI-1068/B
Zestaw wideodomofonowy, bezsłuchawkowy, kolor, LCD 7", dotykowy, menu OSD, WI-FI + APP...
Zestawy jednorodzinne
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-VID-SH-1074
Zestaw wideodomofonowy 2-żyłowy bezsłuchawkowy, kolor, 4,3" LCD, z czytnikiem...
Zestawy jednorodzinne
Marka: Vibell
Indeks: OR-VID-EX-1061/B
Zestaw wideodomofonowy, bezsłuchawkowy, kolor, LCD 7", menu OSD, sterowanie bramą, z...
Zestawy jednorodzinne
Marka: EXTEL
Indeks: EXTEL720313
Extel Wave, bezprzewodowy zestaw wideo domofonowy, monitor 7", dotykowy, menu OSD,...
Zestawy jednorodzinne
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-VID-MA-1080/B
Wideodomofon ORNO OR-VID-MA-1080/B GAYD WIFI Tuya 2-Żyłowy LCD 8" z Szyfratorem na Kod...
Zestawy jednorodzinne
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-VID-MO-1076/W/F
GUARDO bezsłuchawkowy zestaw wideodomofonowy jednorodzinny z czytnikiem linii...
Zestawy jednorodzinne
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-VID-ME-1056FHD/B
Wideodomofon 8" z SZYFRATOREM na Kod Furtka Brama CERES Full HD
Zestawy jednorodzinne
Marka: Virone
Indeks: VDP-66/B
Wideodomofon WIFI LCD 10" Szyfrator na Kod Breloki APLIKACJA TUYA Zasilacz na Szynę DIN...
Zestawy jednorodzinne
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-VID-MC-1059/B
Zestaw wideodomofonowy, bezsłuchawkowy, kolor, LCD 7", czarny, IMAGO
Zestawy jednorodzinne
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-VID-MT-1050
Zestaw wideodomofonowy, bezsłuchawkowy, kolor, LCD 4,3", czarny, DUX
Zestawy jednorodzinne
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-VID-MS-1075
Zestaw wideodomofonowy CONESSI Full HD, bezsłuchawkowy monitor 7" LCD, kaseta...
Zestawy jednorodzinne
Marka: Virone
Indeks: VDP-60FHDPMV
Wideo Monitor do Rozbudowy Wideodomofonu VIRONE VDP-60FHD CETI Full HD 7
Zestawy jednorodzinne
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-VID-MO-1076/W/S
GUARDO zestaw wideodomofonowy jednorodzinny z czytnikiem linii papilarnych, czytnikiem...
Zestawy jednorodzinne
Marka: Philips
Indeks: 531134
Philips WelcomeEye Link, wideodomofon bezprzewodowy z WiFi na baterię wielokrotnego...
Zestawy jednorodzinne
Marka: Orno
Indeks: OR-VID-EX-1033/B
