Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Zasilacz przeznaczony do systemów oświetleniowych LED, m.in. pojedynczych diod, listew, taśm LED, żarówek, modułów, węży lub neonów, wyposażony w uchwyty pozwalające na przymocowanie do ściany lub sufitu. Charakteryzuje się wodoodporną (IP67), szczelną, metalową obudową, co umożliwia stosowanie w warunkach o podwyższonej wilgotności np. na zewnątrz budynku. Stałe napięcie wyjściowe niezależnie od dopuszczalnego obciążenia, zabezpieczenia: zwarciowe, przeciążeniowe, napięciowe.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Napięcie wyjścia: | 12V DC V |
| Moc: | 100 W |
| Napięcie wejścia: | 170–250V ~ |
| Stopień ochrony (IP): | 67 |
| Prąd wyjścia: | 8.5 A |
| Montaż: | natynkowy |
| Wymiary - głębokość: | 45 mm |
| Wymiary - szerokość: | 185 mm |
| Wymiary - wysokość: | 70 mm |
| Inne cechy: | obudowa metalowa |
5901752482791
No reviews
6 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Gniazda natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7205/W/10
Gniazdo pojedyncze ToDo 2P+Z IP20, biały, 10 szt.
Dzwonki bezprzewodowe sieciowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DB-YK-117
Dzwonek bezprzewodowy OPERA AC, sieciowy, learning system, 36 dźwięków, 100m
Gniazda natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7105/W/10
