Polski
PLN zł
Plafon przeznaczony do automatycznego oświetlania pomieszczeń takich jak klatki schodowe, korytarze, piwnice, garaże, magazyny, pomieszczenia gospodarcze, oświetlenie na zewnątrz budynku itp. Wyposażony jest w mikrofalowy czujnik ruchu, który umieszczony jest wewnątrz i w zależności od ustawień wykryje nawet najmniejszy ruch. Dzięki trzem potencjometrom czujnik może być ustawiony odpowiednio do potrzeb, tak aby działać dokładnie w momencie przebywania i ruchu osób na danym obszarze. Regulacja: czasu świecenia, czułości natężenia światła i zasięgu wykrywania ruchu. Materiał: podstawa poliwęglan (PC), klosz poliwęglan (PC) nietłukący, mleczny. Oprawka E27.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Wymienne źródło światła: | Tak |
| Napięcie zasilania: | 230V~, 50Hz |
| Moc: | 60 W |
| Źródło światła: | żarówka E27 |
| Stopień ochrony (IP): | 44 |
| Wymiary - głębokość: | 112 mm |
| Wymiary - szerokość: | 300 mm |
| Wymiary - wysokość: | 300 mm |
| Kolor obudowy: | biały |
| Kąt widzenia: | 360° |
| Materiał klosza: | poliwęglan |
| Sterowanie czujnikiem ruchu: | Tak |
| Typ czujnika: | mikrofalowy |
| Zasięg detekcji: | 2-16 m |
| Regulacja natężenia światła LUX: | Tak |
| Zasięg regulacji światła LUX: | <3—2000lux |
| Regulacja czasu świecenia TIME: | Tak |
| Zakres regulacji TIME: | min: 10 sek. ± 3 sek.; max: 12 min. ± 1 min. |
| Regulacja zasięgu detekcji SENS: | Tak |
5908254821608
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Wymienne źródło światła
Marka: Virone
Indeks: CL/2XE27-10MV/W
Wymienne źródło światła
Marka: ADVITI
Indeks: AD-PL-6285WE27SMM
OVO plafon 3xE27 z mikrofalowym czujnikiem ruchu, 3x24W, biała stal, klosz szklany...
Wymienne źródło światła
Marka: Virone
Indeks: CL/2XE27R-2
ROVO PC, plafon oświetleniowy z czujnikiem ruchu 360st, 2x25W, E27, IP20, polikarbon...
Wymienne źródło światła
Marka: Virone
Indeks: CL/2XE27-10MV/B
SELENE plafon 2xE27, max. 2x60W, czujnik mikrofalowy, IP54, czarny
Wymienne źródło światła
Marka: ADVITI
Indeks: AD-PL-6284BE27SMM
OVO plafon 2xE27 z mikrofalowym czujnikiem ruchu, 2x24W, czarna stal, klosz szklany...
Wymienne źródło światła
Marka: ADVITI
Indeks: AD-PL-6285BE27SMM
OVO plafon 3xE27 z mikrofalowym czujnikiem ruchu, 3x24W, czarna stal, klosz szklany...
Wymienne źródło światła
Marka: ADVITI
Indeks: AD-PL-6285CPE27SMM
OVO plafon 3xE27 z mikrofalowym czujnikiem ruchu, 3x24W, miedziana stal, klosz szklany...
Wymienne źródło światła
Marka: ADVITI
Indeks: AD-PL-6285GE27SMM
OVO plafon 3xE27 z mikrofalowym czujnikiem ruchu, 3x24W, szara stal, klosz szklany...
Wymienne źródło światła
Marka: ADVITI
Indeks: AD-PL-6285CE27SMM
OVO plafon 3xE27 z mikrofalowym czujnikiem ruchu, 3x24W, złota stal, klosz szklany...
Wymienne źródło światła
Marka: ADVITI
Indeks: AD-PL-6284CE27SMM
OVO plafon 2xE27 z mikrofalowym czujnikiem ruchu, 2x24W, złota stal, klosz szklany...
Wymienne źródło światła
Marka: ADVITI
Indeks: AD-PL-6256BE27PMM
KOKO oprawa 2xE27 z mikrofalowym czujnikiem ruchu, 2x40W, czarna-polipropylen, klosz...
Wymienne źródło światła
Marka: ADVITI
Indeks: AD-PL-6256GE27PMM
KOKO oprawa 2xE27 z mikrofalowym czujnikiem ruchu, 2x40W, srebrna-polipropylen, klosz...
Wymienne źródło światła
Marka: ADVITI
Indeks: AD-PL-6284GE27SMM
OVO plafon 2xE27 z mikrofalowym czujnikiem ruchu, 2x24W, szara stal, klosz szklany...
Wymienne źródło światła
Marka: ADVITI
Indeks: AD-PL-6256BE27PMR
KOKO oprawa 2xE27 z czujnikiem ruchu PIR, 2x40W, czarna-polipropylen, klosz...
Wymienne źródło światła
Marka: ADVITI
Indeks: AD-PL-6284CPE27SMM
OVO plafon 2xE27 z mikrofalowym czujnikiem ruchu, 2x24W, miedziana stal, klosz szklany...
Wymienne źródło światła
Marka: Virone
Indeks: CL/2XE27R-9
ASTERIA plafon 2xE27, max. 2x60W, czujnik ruchu PIR, IP44, biały
Ostatnio przeglądane
Przedłużacze domowe wielogniazdkowe
Marka: Virone
Indeks: ES-1(GS)/B/3M
Przedłużacz 6-krotny 2P+Z(Schuko), z wyłącznikiem, 3m H05VV-F 3x1,0mm2, Imax 10A,...
Przedłużacze domowe wielogniazdkowe
Marka: Orno
Indeks: ORAE13146(GS)/B/1,5M
