Polski
PLN zł
Połączenie termoplastycznej podstawy oraz mlecznego, plastikowego klosza sprawia, że oprawa oświetleniowa idealnie nadaje się do zastosowania na klatkach schodowych, w korytarzach, garażach, magazynach i pomieszczeniach gospodarczych. Wysoki stopień szczelności IP44 umożliwia montaż oprawy w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, dlatego oprawa nadaje się do montażu zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Oprawa posiada wbudowany mikrofalowy czujnik ruchu, który w zależności od ustawień, wykryje nawet najmniejszy ruch, a czujnik zmierzchu załącza oświetlenie tylko wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Wymienne źródło światła: | Tak |
| Moc: | 75 W |
| Źródło światła: | trzonek E27 |
| Stopień ochrony (IP): | 44 |
| Kolor: | biały |
| Wymiary - głębokość: | 85 mm |
| Wymiary - szerokość: | 245 mm |
| Inne cechy: | IK10 |
| Trzonek: | E27 |
| Kolor obudowy: | biały |
| Materiał klosza: | poliwęglan |
| Sterowanie czujnikiem ruchu: | Tak |
5908227345858
No reviews
5 innych produktów w tej samej kategorii:
Wymienne źródło światła
Marka: EUROHANDEL
Indeks: A2120-P-HF
Wymienne źródło światła
Marka: EUROHANDEL
Indeks: A2210-HF
7070T-ALFA/MS, oprawa oświetleniowa z mikrofalowym czujnikiem ruchu, 100W, E27, IP44,...
Wymienne źródło światła
Marka: EUROHANDEL
Indeks: A2210-P-HF
7070T-ALFA/MS/PL, oprawa oświetleniowa z mikrofalowym czujnikiem ruchu, 75W, E27,...
Wymienne źródło światła
Marka: EUROHANDEL
Indeks: A2120-MP-HF
8080T/MAT-TRIO/MS/PL, oprawa oświetleniowa z mikrofalowym czujnikiem ruchu, 75W, E27,...
Wymienne źródło światła
Marka: EUROHANDEL
Indeks: A2110-M-HF
8080T/MAT-RIVA/MS, oprawa oświetleniowa z mikrofalowym czujnikiem ruchu, 100W, E27,...
Ostatnio przeglądane
Odbiorniki
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-SH-1735
Przekaźnik roletowy ORNO Smart Home podtynkowy (dopuszkowy) sterowany bezprzewodowo, z...
Listwy zasilające i przeciwprzepięciowe
Marka: Orno
Indeks: ORAE13163(GS)/3M
Listwa przeciwprzepięciowa, 6 gniazd 2P+Z (schuko), kabel 3x1,5mm², długość 3m, z...
Zintegrowane źródło światła LED
Marka: ADVITI
Indeks: AD-PL-6118WLPMM4
LAPIS LED 12W, plafon oświetleniowy z mikrofalowym czujnikiem ruchu, 800lm, IP65,...
Wymienne źródło światła
Marka: ADVITI
Indeks: AD-PL-6285GE27SMM
OVO plafon 3xE27 z mikrofalowym czujnikiem ruchu, 3x24W, szara stal, klosz szklany...
Przedłużacze warsztatowe wielogniazdowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13193(GS)/3M
Przedłużacz warsztatowy bryzgoszczelny IP44, 5 gniazda 2P+Z IP44, przewód gumowy,...
Przedłużacze warsztatowe wielogniazdowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13193/5M
Przedłużacz warsztatowy bryzgoszczelny IP44, 5 gniazda 2P+Z IP44, przewód gumowy,...
Przedłużacze warsztatowe wielogniazdowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13158(GS)/3M
Przedłużacz warsztatowy bryzgoszczelny IP44, 3 gniazda 2P+Z (schuko) IP44, przewód...
Przedłużacze warsztatowe wielogniazdowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13193/3M
