Polski
PLN zł
Wideo wizjer, zastępuje tradycyjny wizjer optyczny (tzw. judasz). Pozwala na podgląd osoby stojącej bezpośrednio przed drzwiami na ekranie kolorowego wyświetlacza LCD 3,5˝. Funkcja nagrywania plików video i foto na kartę pamięci Micro SD o maksymalnej pojemności 32GB (brak w zestawie). Dyskretna kamera przystosowana do montażu w miejsce standardowych wizjerów optycznych o średnicy otworu 14 mm–22 mm, oświetlenie podczerwienią umożliwia widzenie w nocy, sensor: 1,3Mpix z funkcją zoom, przycisk dzwonka, 32 dźwięki dzwonka do wyboru. Urządzenie szczególnie pomocne dla osób starszych, niskiego wzrostu oraz o słabym wzroku.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | bateryjne |
| Napięcie zasilania: | 3 x AA |
| Oświetlenie nocne: | tak |
| Zakres grubości drzwi: | 32 ~ 60 lub 67 ~ 105 mm |
| Kolor: | czarny |
| Wymiary kamery - szerokość: | 63 mm |
| Wymiary kamery - wysokość: | 63 mm |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Wymiary kamery - głębokość: | 17 mm |
| Wymiary monitora - szerokość: | 111 mm |
| Wymiary monitora - wysokość: | 83 mm |
| Pamięć: | Tak |
| Wymiary monitora - głębokość: | 28 mm |
| Wyświetlacz: | 3,5 |
| Czytnik kart SD: | Tak |
| Wymiary otworu montażowego: | 14 ~ 22 mm |
- Status produktu
- Do wyczerpania zapasów
5908254822018
No reviews
7 innych produktów w tej samej kategorii:
Wizjery
Marka: Virone
Indeks: DV-1
Elektroniczny wizjer do drzwi LCD 3,5", szerokokątny obiektyw, bateryjny, srebrny
Wizjery
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-WIZ-1107
Elektroniczny wizjer do drzwi 4", szerokokątny obiektyw, bateryjny, srebrny
Ostatnio przeglądane
Zintegrowane źródło światła LED
Marka: ADVITI
Indeks: AD-PL-349WLPMR4
ZONDA LED 12W, plafon z czujnikiem ruchu, 800lm, IP20, 4000K, poliwęglan mleczny, biały
Czujnik czadu
Marka: Virone
Indeks: DC-3-TEST
Bateryjny czujnik tlenku węgla z przyciskiem TEST, żywotność 10 lat, zgodność z normą...
Końcówki tulejkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-KK-8101/1/8/B2
Tulejka izolowana podwójna, przekrój maksymalny 1mm², długość miedzianej tulejki 8mm,...
Oświetlenie schodowe
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OS-6164LR3/N
DRACO LED NEW 1,5W, oprawa schodowa podtynkowa, 12VDC, 30lm, 3000K, satyna, czujnik...
Oprawy typu Downligt p/t
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OD-6056WLX4
AKMAN LED 18W, oprawa downlight, podtynkowa, kwadratowa, 1600lm, 4000K, biała,...
Końcówki tulejkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-KK-8101/1/10
Tulejka izolowana podwójna, przekrój maksymalny 1mm², długość miedzianej tulejki 10mm,...
Przedłużacze domowe wielogniazdkowe
Marka: Virone
Indeks: ES-5/W/3
Przedłużacz 3-krotny 2P+Z, z wyłącznikiem, 3m H05VV-F 3x1,5mm2, Imax 16A, płaska...
Zestawy jednorodzinne
Marka: Virone
Indeks: DP-14
