Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Złączka wciskana WAGO pozwala na połączenie pełnych przewodów przewodzących typu drut w sposób szybszy i bardziej niezawodny. Dzięki zastosowaniu złączki możemy zminimalizować ilość miejsca w puszkach połączeniowych. Przezroczysta obudowa pozwala na inspekcję wzrokową prawidłowości połączenia.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Napięcie zasilania: | 450 V |
| Przekrój poprzeczny przewodu: | 0,5 - 2,5mm2 mm² |
| Ilość przewodów: | 2 |
| Prąd: | 24 A |
| Ilość sztuk w zestawie: | 5 szt. |
| Kolor: | przeźroczysty |
| Montaż: | wciskana |
| Wymiary - głębokość: | 16.7 mm |
| Wymiary - szerokość: | 10 mm |
| Klasa Palności Obudowy UL94: | V2 |
| Wymiary - wysokość: | 5.8 mm |
5907522002985
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Wciskane
Marka: WAGO
Indeks: 2273-203
Złączka Wago 3-torowa, model: 2273-203, od 0,5-2,50mm², 5 szt.
Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:
Ostatnio przeglądane
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9001/B-G(GS)
Gniazdo meblowe 3x2P+Z, schuko, czarno-srebrne
Mocowanie przewodów
Marka: Orno
Indeks: OR-MP-6001/7/5/100
Uchwyt kablowy płaski na kabel YDYp 2 x 1,5mm2, 7x5mm, (100szt)
Gniazda narożne i podszafkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9003/W-G
