Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Watomierz umożliwia nam sprawdzenie zużycia prądu elektrycznego i obliczenie kosztów zużytej energii podłączonego urządzenia (2 oddzielne taryfy). Duży wyświetlacz LCD pokazuje dodatkowo aktualny czas, napięcie i natężenie prądu, współczynnik mocy, częstotliwość, maksymalne obciążenie prądu i ostrzeżenie o przeciążeniu. Urządzenie daje możliwość wprowadzenia 4 rodzajów waluty. Wewnętrzny akumulator: 2 × 1,5V LR44 podtrzymuje ustawienia urządzenia w razie zaniku prądu.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Max. obciążenie: | 3680 W |
| Napięcie zasilania: | 230V~, 50Hz |
| Prąd: | 16 A |
| Typ gniazda: | 2P+Z |
| Standard gniazd: | Schuko (typ F) |
| Wbudowany akumulator: | Nie |
| Stopień ochrony (IP): | 20 |
| Montaż: | Gniazdko sieciowe |
| Wymiary - szerokość: | 75 mm |
| Wymiary - wysokość: | 147 mm |
| Wymiary - głębokość: | 75 mm |
| Inne cechy: | 2 oddzielne taryfy |
5908254816499
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Watomierze
Marka: Orno
Indeks: OR-WAT-435/B
Watomierz, kalkulator energii z wyświetlaczem LCD, czarny
Watomierze
Marka: Orno
Indeks: OR-WAT-435(GS)
Watomierz, kalkulator energii z wyświetlaczem LCD, wersja schuko
Watomierze
Marka: Virone
Indeks: EM-1(GS)/B
Dwutaryfowy watomierz, kalkulator energii z wyświetlaczem LCD, 2 oddzielne taryfy,...
Watomierze
Marka: Virone
Indeks: EM-5
Dwutaryfowy watomierz, kalkulator energii z wyświetlaczem LCD, 2 oddzielne taryfy,...
Watomierze
Marka: Orno
Indeks: OR-WAT-419(GS)
Watomierz, kalkulator energii z wyświetlaczem LCD, wersja schuko
Watomierze
Marka: Virone
Indeks: EM-5(GS)
Dwutaryfowy watomierz, kalkulator energii z wyświetlaczem LCD, 2 oddzielne taryfy,...
Watomierze
Marka: Virone
Indeks: EM-4
Jednotaryfowy watomierz, kalkulator energii z wyświetlaczem LCD, jedna taryfa,...
Watomierze
Marka: Orno
Indeks: OR-WAT-419(GS)/B
Watomierz, kalkulator energii z podświetlanym wyświetlaczem LCD, wersja Schuko, czarny
Watomierze
Marka: Virone
Indeks: EM-4(GS)
Jednotaryfowy watomierz, kalkulator energii z wyświetlaczem LCD, jedna taryfa,...
Watomierze
Marka: Orno
Indeks: OR-WAT-419/B
Watomierz, kalkulator energii z podświetlanym wyświetlaczem LCD, czarny
Watomierze
Marka: Virone
Indeks: EM-4/B
Jednotaryfowy watomierz, kalkulator energii z wyświetlaczem LCD, jedna taryfa,...
Watomierze
Marka: Virone
Indeks: EM-4(GS)/B
Jednotaryfowy watomierz, kalkulator energii z wyświetlaczem LCD, jedna taryfa,...
Watomierze
Marka: Virone
Indeks: EM-1/B
Dwutaryfowy watomierz, kalkulator energii z wyświetlaczem LCD, 2 oddzielne taryfy,...
Watomierze
Marka: Orno
Indeks: OR-WAT-435(GS)/B
Watomierz, kalkulator energii z wyświetlaczem LCD, wersja Schuko, czarny
Ostatnio przeglądane
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1347/B
Gniazdo meblowe Ø6cm wysuwane z blatu z blokadą i przewodem 1,8m, 3x2P+Z, czarne
Opaski kablowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13200/5/30/25
Opaska kablowa, kolor czarny, odporna na UV, szerokość 4,8mm, długość 300mm, 25 sztuk
Opaski kablowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13200/4/30/25
