Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Czujnik służy do automatycznego sterowania oświetleniem lub innymi urządzeniami elektrycznymi wewnątrz i na zewnątrz. Potencjometry do regulacji: czasu świecenia i czułości natężenia światła. Mechaniczna regulacja pionowa i pozioma. Dostępne kolory: biały lub czarny. Czujnik współpracuje z oświetleniem LED-owym.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Max. obciążenie: | 1200 |
| Stopień ochrony (IP): | 65 |
| Max. Obciążenie dla źródła LED: | 300 W |
| Wyjście przekaźnikowe: | Tak |
| Napięcie zasilania: | 230V~, 50Hz |
| Czujnik obecności: | Nie |
| Kolor: | czarny |
| Montaż: | natynkowy |
| Wymiary czujnika - szerokość (mm): | 52 mm |
| Wymiary czujnika - wysokość (mm): | 80 mm |
| Wymiary czujnika - głębokość (mm): | 124 mm |
| Kąt widzenia: | 180° |
| Typ czujnika: | podczerwień |
| Zasięg detekcji: | 12 m |
| Regulacja natężenia światła LUX: | Tak |
| Zasięg regulacji światła LUX: | <3—2000lux |
| Regulacja czasu świecenia TIME: | Tak |
| Zakres regulacji TIME: | min: 10 sek. ± 3 sek.; max: 7 min. ± 2 min. |
| Regulacja zasięgu detekcji SENS: | Nie |
5901752486737
No reviews
14 innych produktów w tej samej kategorii:
Ścienne
Marka: Orno
Indeks: OR-CR-201/B
Czujnik ruchu 180st., pionowa regulacja, IP44, 1200W, czarny
Ścienne
Marka: Orno
Indeks: OR-CR-236/W
Czujnik ruchu 180st., regulacja pionowa i pozioma, IP65, 1200W, biały
Ścienne
Marka: Orno
Indeks: OR-CR-265
Czujnik ruchu 240st. IP65, 1200W, 2 sensory, 3 rodzaje montażu, biały
Ścienne
Marka: Orno
Indeks: OR-CR-204/W
Czujnik ruchu 180st., regulacja pionowa i pozioma, IP44, 1200W, biały
Ścienne
Marka: Orno
Indeks: OR-CR-259/B
Czujnik ruchu i obecności 360st. IP65, 2000W, zasięg max. 20m, czarny
Ścienne
Marka: Orno
Indeks: OR-CR-204/B
Czujnik ruchu 180st., regulacja pionowa i pozioma, IP44, 1200W, czarny
Ścienne
Marka: Orno
Indeks: OR-CR-259/W
Czujnik ruchu i obecności 360st. IP65, 2000W, zasieg max. 20m, biały
Ostatnio przeglądane
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9027
Wpuszczane gniazdo meblowe Ø6cm z ładowarką USB i przewodem 1,5m, 3x2P+Z, 2xUSB (typ A...
Konektory do paneli fotowoltaicznych
Marka: Orno
Indeks: OR-PV-13607
Rozdzielacz 3xMC4, Typ Y, do paneli fotowoltaicznych
Opaski kablowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13199/5/20/100
Opaska kablowa, kolor naturalny, szerokość 4,8mm, długość 200mm, 100 sztuk.
Dzwonki przewodowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DP-VD-144/B-G
Dzwonek elektromechaniczny dwutonowy TON COLOR 230V, czarno-srebrny
Wtyczki warsztatowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13222/25
Wtyczka Uni-Schuko mini, czarna, IP44, 16A, 230V, 25 sztuk
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9010/W/USBQ
NOEN USBQ, port modułowy 45x45mm z ładowarką USB quick charge 3A/5V, 2A/9V, 1,5A/12V,...
Lampki biurkowe
Marka: Virone
Indeks: DL-3/R
LATSA, lampa biurkowa z klipsem, 40W, E27, stal + tworzywo, czerwona
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9011/W/HDMI
