Polski
PLN zł
DOA SP 8, to ruchoma oprawa oświetleniowa, ścienno-sufitowa, która doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, gdzie potrzebujemy skierować światło w konkretnym kierunku. Prosty i klasyczny design sprawia, że pasuje do aranżacji mieszkalnych i komercyjnych, tradycyjnych oraz nowoczesnych. Produkt przystosowany jest do ośmiu źródeł światła (50W), z trzonkiem GU10 o maksymalnej mocy 8x50W (sprzedawany oddzielnie) i wykonany jest z aluminium. Kierunek padania światła możemy regulować dzięki ruchomemu korpusowi oprawy. Możemy montować zarówno na ścianie, jak i na suficie. Przeznaczona do montażu wewnątrz pomieszczeń (IP20). Oprawa dostępna w kolorze czarnym lub białym.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Minimalna odległość od oświetlanego obiektu: | 0,5 m |
| Napięcie zasilania: | 230 V |
| Źródło światła: | Żarówka |
| Moc: | 50 W |
| Oprawka: | GU10 |
| Liczba źródeł światła: | 8 |
| Zawiera źródło światła: | Nie |
| Maksymalna moc: | 50W |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Klasa ochronności: | I |
| Do montażu ściennego: | Tak |
| Do montażu sufitowego: | Tak |
| Do montażu natynkowego: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Szerokość: | 60 mm |
| Wysokość/głębokość: | 25 mm |
| Długość: | 750 mm |
5908254826856
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Reflektory
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6433WE27
Reflektory
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6485BGU10
MALTA SP 4, oprawa ścienno-sufitowa, GU10 max. 4x12W, IP20, czarna
Reflektory
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6269WE27M
BATI oprawa ścienno-sufitowa, moc max. 1x60W, E27, biała
Reflektory
Marka: Orno
Indeks: OR-OP-6193WGU10
DOA SP 1O, oprawa ścienno-sufitowa, GU10 max. 50W, IP20, biała
Reflektory
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6431BE27
RIO SP 3, oprawa ścienno-sufitowa, E27 max. 3x60W, IP20, czarna
Reflektory
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6347WGU10
Rino SP 4, oprawa ścienno-sufitowa, GU10 max. 4x50W, IP20, biała
Reflektory
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6195BGU10
DOA SP 3, oprawa ścienno-sufitowa, GU10 max. 3x50W, IP20, czarna
Reflektory
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6434WE27
RIO SP 8, oprawa ścienno-sufitowa, E27 max. 8x60W, IP20, biała
Reflektory
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6432WE27
RIO SP 4 oprawa ścienno-sufitowa, E27 max. 4x60W, IP20, biała
Reflektory
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6482WGU10
MALTA SP 3, oprawa ścienno-sufitowa, GU10 max. 3x12W, IP20, biała
Reflektory
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6193WGU10
DOA SP 1, oprawa ścienno-sufitowa, GU10 max. 50W, IP20, biała
Reflektory
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6479BGU10
MALTA SP 1, oprawa ścienno-sufitowa, GU10 max. 12W, IP20, czarna
Reflektory
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6270BE27M
BATI oprawa ścienno-sufitowa, moc max. 3x60W, E27, czarna
Reflektory
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6486BGU10
MALTA SP 4, oprawa ścienno-sufitowa, GU10 max. 4x12W, IP20, czarna, kwadratowa podstawa
Reflektory
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6429BE27
RIO SP 1, oprawa ścienno-sufitowa, E27 max. 60W, IP20, czarna
Reflektory
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OP-6279WGU10
