Polski
PLN zł
Pojedyncza puszka podtynkowa, szeregowa przeznaczona do montażu w ścianach pełnych, w tradycyjnym otworze 60mm. Zastosowanie takiego rodzaju puszki sprawia, że połączenia przewodów są w zasadzie niewidoczne, a osprzęt tkwi pewnie i mocno w ścianie. Jest to również doskonały sposób na zabezpieczanie połączeń przewodów elektrycznych. Głębokość zewnętrzna tego modelu puszki wynosi 44 mm. Boczne zaczepy o różnej średnicy umożliwiają stabilne połączenie szeregowe wielu puszek. Produkt wykonany z polipropylenu w kolorze czarnym. Puszka spełnia wymogi dyrektywy niskonapięciowej LVD 2014/35/UE oraz dyrektywy RoHS 2011/65/UE. Śruby montażowe nie są dołączone do zestawu. Zestaw 80 szt.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna: | 65 mm |
| Stopień ochrony (IP): | 00 |
| Średnica wewnętrzna: | 60.5 mm |
| Temperatura pracy ciągłej: | od -15°C do +60°C |
| Zgodność z dyrektywą: | LVD 2014/35/UE, 2011/65/UE |
| Kolor: | czarny |
| Głębokość zewnętrzna: | 44 mm |
| Głębokość wewnętrzna: | 43 mm |
| Materiał: | PP |
5904988905126
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Puszki instalacyjne
Marka: Orno
Indeks: OR-JB-13806/G/60
Puszki instalacyjne
Marka: Orno
Indeks: OR-JB-13805/G
Puszka n/t CLICK, IP54, 8 przepustów, 80x45x41mm, szara
Puszki instalacyjne
Marka: Orno
Indeks: OR-JB-13804/B
Puszka n/t CLICK, IP54, 12 przepustów, 100x100x41mm, czarna
Puszki instalacyjne
Marka: Orno
Indeks: OR-JB-13805/W/100
Puszka n/t CLICK, IP54, 8 przepustów, 80x45x41mm, biała, 100 szt.
Puszki instalacyjne
Marka: Orno
Indeks: OR-JB-13805/B
Puszka n/t CLICK, IP54, 8 przepustów, 80x45x41mm, czarna
Puszki instalacyjne
Marka: Orno
Indeks: OR-JB-13803/B/50
Puszka n/t CLICK, IP54, 12 przepustów, 85x85x41mm, czarna, 50 szt.
Puszki instalacyjne
Marka: Orno
Indeks: OR-JB-13802/B
Puszka n/t CLICK, IP54, 12 przepustów, 75x75x41mm, czarna
Puszki instalacyjne
Marka: Orno
Indeks: OR-JB-13811/50
Puszka podtynkowa 60 mm płytka do ścian G/K, 50 szt.
Puszki instalacyjne
Marka: Orno
Indeks: OR-JB-13805/W
Puszka n/t CLICK, IP54, 8 przepustów, 80x45x41mm, biała
Puszki instalacyjne
Marka: Orno
Indeks: OR-JB-13807/W/60
Puszka n/t PRO, IP55, 400V, 12 przepustów gumowych, 85x85x37mm, biała, 60 szt.
Puszki instalacyjne
Marka: Orno
Indeks: OR-JB-13802/G
Puszka n/t CLICK, IP54, 12 przepustów, 75x75x41mm, szara
Puszki instalacyjne
Marka: Orno
Indeks: OR-JB-13803/W
Puszka n/t CLICK, IP54, 12 przepustów, 85x85x41mm, biała
Ostatnio przeglądane
Przedłużacze ogrodowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13185(GS)
Gniazdo ogrodowe KAMIEŃ, 4x2P+Z (schuko), kabel gumowy H07RN-F 3x1,5mm², 3m, 2 tryby...
Listwy zasilające i przeciwprzepięciowe
Marka: Orno
Indeks: ORAE13162(GS)/B/1,5M
