Polski
PLN zł
Puszka instalacyjna, natynkowa, która umożliwia przeprowadzenie aż 12 przewodów. Montaż przewodów w puszce nie jest skomplikowany. Wystarczy poprowadzić je przez gumowe przepusty zabudowane w puszcze. Taki montaż zapewnia bardzo dobrą szczelność (IP55), dzięki czemu produkt może być stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Produkt posiada zdejmowaną pokrywę, którą przytwierdza się do korpusu za pomocą śrub (w zestawie). Puszki instalacyjne stosowane są głównie do prowadzenia natynkowych instalacji elektrycznych, a także do przedłużania obwodów i podczas napraw obwodów elektrycznych. Dostępne kolory puszek – biała, szara lub czarna.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Mocowanie pokrywy: | Śrubowe |
| Liczba przepustów: | 12 |
| Typ przepustu: | Przepust gumowy |
| Stopień ochrony (IP): | 55 |
| Kolor: | szary |
| Wymiary - głębokość: | 85 mm |
| Wymiary - szerokość: | 85 mm |
| Wymiary - wysokość: | 85 mm |
5904988901807
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Puszki instalacyjne
Marka: Orno
Indeks: OR-JB-13803/B
Puszka n/t CLICK, IP54, 12 przepustów, 85x85x41mm, czarna
Puszki instalacyjne
Marka: Orno
Indeks: OR-JB-13805/W
Puszka n/t CLICK, IP54, 8 przepustów, 80x45x41mm, biała
Puszki instalacyjne
Marka: Orno
Indeks: OR-JB-13811/50
Puszka podtynkowa 60 mm płytka do ścian G/K, 50 szt.
Puszki instalacyjne
Marka: Orno
Indeks: OR-JB-13805/B/100
Puszka n/t CLICK, IP54, 8 przepustów, 80x45x41mm, czarna, 100 szt.
Puszki instalacyjne
Marka: Orno
Indeks: OR-JB-13810/80
Puszka podtynkowa 60 mm głęboka szeregowa, 80 szt.
Puszki instalacyjne
Marka: Orno
Indeks: OR-JB-13804/W/32
Puszka n/t CLICK, IP54, 12 przepustów, 100x100x41mm, biała, 32 szt.
Puszki instalacyjne
Marka: Orno
Indeks: OR-JB-13803/W/50
Puszka n/t CLICK, IP54, 12 przepustów, 85x85x41mm, biała, 50 szt.
Puszki instalacyjne
Marka: Orno
Indeks: OR-JB-13802/G
Puszka n/t CLICK, IP54, 12 przepustów, 75x75x41mm, szara
Puszki instalacyjne
Marka: Orno
Indeks: OR-JB-13803/B/50
Puszka n/t CLICK, IP54, 12 przepustów, 85x85x41mm, czarna, 50 szt.
Puszki instalacyjne
Marka: Orno
Indeks: OR-JB-13807/G/60
Puszka n/t PRO, IP55, 400V, 12 przepustów gumowych, 85x85x37mm, szara, 60 szt.
Puszki instalacyjne
Marka: Orno
Indeks: OR-JB-13800
Puszka podtynkowa 60mm wiatroszczelna pojedyncza
Puszki instalacyjne
Marka: Orno
Indeks: OR-JB-13813/2/70
