Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Przedłużacz ogrodowy o stopniu szczelności IP20, wykonany z PVC. Przedłużacz ma zalewane gniazdo i wtyczkę. Posiada 1 gniazdo z uziemieniem typu schuko (2P+Z) oraz giętki przewód H05VV-F o długości 40 metrów. Nadaje się do zasilania odbiorników AGD/RTV w lekkich warunkach użytkowania.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Typ izolacji: | PVC |
| Typ gniazda: | 2P+Z |
| Stopień ochrony (IP): | 20 |
| Standard gniazd: | Schuko (typ F) |
| Rodzaj przewodu: | H05VV-F |
| Przekrój poprzeczny przewodu: | 1 mm² |
| Prąd: | 10 A |
| Max. obciążenie: | 2000 W |
| Liczba gniazd sieciowych: | 1 |
| Ilość przewodów: | 3 |
| Długość przewodu zasilającego: | 40 m |
5908254813016
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Przedłużacze ogrodowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13172(GS)/40M
Przedłużacz ogrodowy pomarańczowy zalewany, 1x2P+Z (schuko) 40m, H05VV-F 3x1,5mm²,...
Przedłużacze ogrodowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13138
Gniazdo ogrodowe 2x2P+Z, 3680W, IP44, przewód 1,5m H07RN-F 3x1,5mm²
Przedłużacze ogrodowe
Marka: Virone
Indeks: GES-2(GS)/25M
Przedłużacz ogrodowy jednogniazdowy PVC 3x1,5mm², długość 25m
Przedłużacze ogrodowe
Marka: Virone
Indeks: GES-2(GS)/15M
Przedłużacz ogrodowy jednogniazdowy Schuko, PVC 3x1,5mm², długość 15m
Przedłużacze ogrodowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13185(GS)
Gniazdo ogrodowe KAMIEŃ, 4x2P+Z (schuko), kabel gumowy H07RN-F 3x1,5mm², 3m, 2 tryby...
Przedłużacze ogrodowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13211(GS)/10M
Przedłużacz ogrodowy jednogniazdowy, Schuko, PVC 3x1mm², długość 10m
Przedłużacze ogrodowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13211(GS)/50M
Przedłużacz ogrodowy jednogniazdowy, Schuko, PVC 3x1mm², długość 50m
Przedłużacze ogrodowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13168/20M
Przedłużacz ogrodowy pomarańczowy zalewany, 1x2P 20m, OMY 2x1mm², 230VAC/10A, PRODUKT...
Przedłużacze ogrodowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13138(GS)
Gniazdo ogrodowe 2x2P+Z (schuko), IP44, 1,5m H07RN-F 3x1,5mm²
Przedłużacze ogrodowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13185
Gniazdo ogrodowe KAMIEŃ, 4x2P+Z, kabel gumowy H07RN-F 3x1,5mm², 3m, 2 tryby pracy:...
Przedłużacze ogrodowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13212(GS)/15M
Przedłużacz ogrodowy jednogniazdowy PVC 3x1,5mm², długość 15m
Przedłużacze ogrodowe
Marka: Virone
Indeks: GES-1(GS)/20M
Przedłużacz ogrodowy jednogniazdowy Schuko, PVC 3x1mm², długość 20m
Przedłużacze ogrodowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13172(GS)/30M
Przedłużacz ogrodowy pomarańczowy zalewany, 1x2P+Z (schuko) 30m, H05VV-F 3x1,5mm²,...
Przedłużacze ogrodowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13161
Nawijak do przewodu ogrodowego (maksymalna długość przewodu 3x1,5mm² to 40m)
Przedłużacze ogrodowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13212(GS)/50M
Przedłużacz ogrodowy jednogniazdowy PVC 3x1,5mm², długość 50m
Ostatnio przeglądane
Rozgałęźniki domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13191
Rozgałęźnik 1x2P+Z, 2x2P/II z włącznikiem, biały
Klamki szyfrowe
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-ZS-850/B
