Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Przedłużacz bębnowy na zwijanym bębnie z metalowym stojakiem oraz zabezpieczeniem przeciążeniowym w postaci wyłącznika termicznego. Posiada cztery gniazda sieciowe z uziemieniem i przesłonami torów prądowych, wygodny uchwyt do przenoszenia oraz klips do zapięcia wtyczki. Małogabarytowa obudowa pozwala na wygodne użytkowanie oraz przechowywanie w domu, na działce, w biurze itp. Wyposażony w uchwyt korbowy do zwijania kabla oraz blokadę przypadkowego rozwinięcia. Dostępne kolory: szary, limonkowy, turkusowy.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Napięcie zasilania: | 230V~, 50Hz |
| Typ gniazda: | 2P+Z |
| Przekrój poprzeczny przewodu: | 1,0 mm² mm² |
| Max. Obciążenie / prąd przewód zwinięty: | 900W / 4A |
| Ilość przewodów: | 3 |
| Stopień ochrony (IP): | 20 |
| Standard gniazd: | schuko (typ F) |
| Liczba gniazd sieciowych: | 4 |
| Ładowarka USB: | Nie |
| Max. Obciążenie / prąd przewód rozwinięty: | 2300W / 10A |
| Kolor: | szary |
| Przesłony torów prądowych: | Nie |
| Wymiary - głębokość: | 140 mm |
| Wymiary - szerokość: | 180 mm |
| Wymiary - wysokość: | 245 mm |
| Inne cechy: | metalowy stojak |
| Rodzaj przewodu: | H05VV-F |
| Długość przewodu zasilającego: | 15 m |
| Typ izolacji: | PVC |
5902560324402
No reviews
8 innych produktów w tej samej kategorii:
Przedłużacze bębnowe domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13113/G
Przedłużacz bębnowy, 4 gniazda 2P+Z, kabel PVC H05VV-F 3x1mm², długość 10m
Przedłużacze bębnowe domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1339/L
Przedłużacz bębnowy MINI, 4 gniazda 2P+Z, metalowy stojak, polwinit H05VV-F 3x1mm² ,...
Przedłużacze bębnowe domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1339/G
Przedłużacz bębnowy MINI, 4 gniazda 2P+Z, metalowy stojak, polwinit H05VV-F 3x1mm² ,...
Przedłużacze bębnowe domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1339/T(GS)
Przedłużacz bębnowy MINI, 4 gniazda 2P+Z, metalowy stojak, polwinit H05VV-F 3x1mm² ,...
Przedłużacze bębnowe domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1339/L(GS)
Przedłużacz bębnowy MINI, 4 gniazda 2P+Z, metalowy stojak, polwinit H05VV-F 3x1mm² ,...
Przedłużacze bębnowe domowe
Marka: Virone
Indeks: CR-2(GS)/G
Przedłużacz bębnowy, 4 gniazda 2P+Z (schuko), kabel PVC H05VV-F 3x1mm² , długość 10m
Przedłużacze bębnowe domowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-1339/T
Przedłużacz bębnowy MINI, 4 gniazda 2P+Z, metalowy stojak, polwinit H05VV-F 3x1mm²,...
Ostatnio przeglądane
Przedłużacze bębnowe warsztatowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13152(GS)/30M
Przedłużacz bębnowy, 4 gniazda 2P+Z (Schuko), kabel PVC H05VV-F 3x1.0mm², długość -...
Gniazda natynkowe
Marka: Orno
Indeks: OR-OE-7307/WB/5
Łącznik jednobiegunowy + gniazdo 2P+Z AQUATIC MINI IP 54 Biało-Czarne, 5 sztuk
Oprawy hermetyczne
Marka: Virone
Indeks: DS-2
Oprawa hermetyczna VUMBI II T8 LED 2x18W, 3600lm, IP65, 4000K, zawiera świetlówki
Oprawy meblowe
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OM-6207L4/W
Zestaw opraw podszafkowych MAKAN LED 2,5W, 180lm, 4000K, z wyłącznikiem bezdotykowym,...
Przedłużacze bębnowe profesjonalne
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13156(GS)/20M
Przedłużacz bębnowy profesjonalny IP44, 4 gniazda 2P+Z (schuko), kabel gumowy...
Końcówki konektorowe
Marka: Orno
Indeks: OR-KK-8108/1/6/B1
Wsuwka nieizolowana, przekrój maksymalny 1mm², szerokość:6,3mm, Blister 10 szt.
Gniazda warsztatowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13258(GS)/12
Gniazdo warsztatowe 2P+Z Schuko z wygodnym chwytem, czarne, 12 szt.
Zintegrowane źródło światła LED
Marka: ADVITI
Indeks: AD-PL-6459WLZM4
