Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Programator do ustawiania czasu włączania i wyłączania urządzeń elektrycznych w trybie dobowym. Minimalny czas włączenia/wyłączenia wynosi 15min.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Napięcie zasilania: | 230V~, 50Hz |
| Typ: | mechaniczny |
| Max. obciążenie: | 3680 |
| Typ gniazda: | 2P+Z |
| Prąd: | 16 A |
| Stopień ochrony (IP): | 20 |
| Standard gniazd: | schuko (typ F) |
| Wbudowany akumulator: | Nie |
| Montaż: | gniazdko sieciowe |
| Wymiary - głębokość: | 75 mm |
| Wymiary - szerokość: | 72 mm |
| Wymiary - wysokość: | 115 mm |
5900378654704
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Programatory
Marka: Virone
Indeks: DT-4(GS)
Elektroniczny programator czasowy z górnym wyświetlaczem LCD, 230 VAC 3680W, 16...
Programatory
Marka: Orno
Indeks: OR-PRE-445(GS)
Programator czasowy mechaniczny z czujnikiem zmierzchu, Schuko, 16A/230A
Programatory
Marka: Virone
Indeks: DT-1(GS)
Elektroniczny programator czasowy z wyświetlaczem LCD, wersja Schuko
Programatory
Marka: Virone
Indeks: DT-4
Elektroniczny programator czasowy z górnym wyświetlaczem LCD, 230 VAC 3680W, 16...
Programatory
Marka: Orno
Indeks: OR-PRE-409(GS)
Elektroniczny programator czasowy, 16 programów, wersja schuko
Programatory
Marka: Orno
Indeks: OR-PRE-446(GS)
Programator czasowy mechaniczny z czujnikiem zmierzchu,wersja Schuko, 16A/230A,...
Programatory
Marka: Orno
Indeks: OR-PRE-432(GS)
Elektroniczny programator czasowy (Schuko), 8 programów, IP44
Programatory
Marka: Virone
Indeks: DT-2(GS)
