Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Pozostałe
Marka: Virone
Indeks: MS-2
Czujnik ruchu do paska LED 120st., 12V, max LED 60W, funkcja przyciemniania
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Max. obciążenie: | 60W LED |
| Stopień ochrony (IP): | 20 |
| Max. Obciążenie dla źródła LED: | 60 W |
| Napięcie zasilania: | 12-24V |
| Czujnik obecności: | Nie |
| Kolor: | biały |
| Montaż: | natynkowy |
| Wymiary czujnika - szerokość (mm): | 50 mm |
| Wymiary czujnika - wysokość (mm): | 37 mm |
| Wymiary czujnika - głębokość (mm): | 31 mm |
| Temperatura pracy: | -20℃~+40℃ |
| Inne cechy: | regulacja stopnia przyciemnienia w zakresie 10% - 100% |
| Kąt widzenia: | 120° |
| Typ czujnika: | podczerwień |
| Zasięg detekcji: | 10 m |
| Regulacja natężenia światła LUX: | Nie |
| Regulacja czasu świecenia TIME: | Tak |
| Zakres regulacji TIME: | 30 sek./120 sek./360 sek. |
| Regulacja zasięgu detekcji SENS: | Nie |
Zapisz produkty na swojej liście życzeń, aby kupić je później lub udostępnić znajomym.
