Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Wideo unifon do rozbudowy zestawów wideodomofonowych z serii ARX i CRUX, przycisk do sterowania elektro-zaczepem, zasilanie z monitora.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | z wideodomofonu |
| Wymiary - głębokość: | 25.5 mm |
| Wymiary - szerokość: | 140 mm |
| Wymiary - wysokość: | 233 mm |
| Sterowanie bramą automatyczną: | Tak |
| Funkcja interkomu: | Nie |
| Pamięć: | Nie |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Czytnik kart SD: | Nie |
| System łączenia: | 4-żyłowy |
| Typ unifonu: | analogowy |
| Monitor: |
|---|
| Panel zewnętrzny: | |
|---|---|
| Czytnik kart i breloków zbliżeniowych: | Nie |
| Panel zewnętrzny z kamerą: | |
|---|---|
| Szyfrator: | Nie |
- Status produktu
- Wyprzedaż
5901752480506
No reviews
8 innych produktów w tej samej kategorii:
Pozostałe akcesoria
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-MT-BC-1810
Kamera kolorowa przewodowa CCTV do rozbudowy zestawów wideodomofonowych, tryb AHD/CVBS,...
Pozostałe akcesoria
Marka: Philips
Indeks: 531107
Kamera monitorująca Philips WelcomeEye Cam, do rozbudowy serii WelcomeEye
Pozostałe akcesoria
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-MT-BC-1811
Kamera kolorowa przewodowa CCTV do rozbudowy zestawów wideodomofonowych, tryb...
Pozostałe akcesoria
Marka: Orno
Indeks: OR-VID-EX-1034ME
