Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Pojedyncza oprawa oświetleniowa podszafkowa DIKI LED o mocy 2 W i strumieniu świetlnym 170 lm, o przyjemnej i neutralnej barwie 4000K. Służy do rozbudowy większych zestawów z tej samej serii, które posiadają zasilacz sieciowy o mocy 15 W i długości 2 m. Pojedyncza lampka nie posiada własnego wyłącznika. Ten rodzaj oświetlenia przeznaczony jest do montażu np. do dolnej płaszczyzny półki lub szafki, dlatego proponowany jest przede wszystkim do stosowania w kuchni. Kolor biały.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Napięcie zasilania: | 12 V |
| Źródło światła: | LED, niewymienne |
| Moc: | 2 W |
| Strumień świetlny (wg IEC 62722-2-1): | 170 lm |
| Zawiera źródło światła: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Maksymalna moc: | 2W |
| Materiał obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Klasa ochronności: | II |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Szerokość: | 118.4 mm |
| Wysokość/głębokość: | 25,4 mm |
| Długość: | 123 mm |
5904988904518
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Oprawy meblowe
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OM-6338L4/W
TEO zestaw 2 lampek nocnych LED, 2x1,8/7,5W, 4000K, z USB, biały
Oprawy meblowe
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OM-6473L4/G
OCULUS lampka podszafkowa LED 2W, 90lm, 4000K, szara
Oprawy meblowe
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OM-6336L4/W
DIKI zestaw 5 lamp podszafkowych LED, 5x2W, 4000K, z wyłącznikiem bezdotykowym, biały
Oprawy meblowe
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OM-6476L4/B
PLANA lampka podszafkowa LED 4W, 240lm, 4000K, czarna
Oprawy meblowe
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OM-6333L4/B
NELA zestaw 5 lamp podszafkowych LED, 4x2W+7,5W, 4000K, z USB, czarny
Oprawy meblowe
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OM-6335L4/W
DIKI zestaw 3 lamp podszafkowych LED, 3x2W, 4000K, z wyłącznikiem bezdotykowym, biały
Oprawy meblowe
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OM-6336L4/G
DIKI zestaw 5 lamp podszafkowych LED, 5x2W, 4000K, z wyłącznikiem bezdotykowym, srebrny
Oprawy meblowe
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OM-6477L4/G
PLANA zestaw 3 lamp podszafkowych LED, 3x4W, 3x240lm, 4000K, z włącznikiem...
Oprawy meblowe
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OM-6332L4/W
NELA zestaw 3 lamp podszafkowych LED, 2x2W+7,5W, 4000K, z USB, biały
Oprawy meblowe
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OM-6474L4/B/USB
ARTUS lampka podszafkowa LED 3W, 225lm, 4000K, z włącznikiem dotykowym i USB, czarna
Oprawy meblowe
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OM-6474L4/G
ARTUS lampka podszafkowa LED 3W, 225lm, 4000K, szara
Oprawy meblowe
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OM-6337L4/B
TEO lampka nocna LED, 1,8/7,5W, 90lm, 4000K, z USB, czarna
Oprawy meblowe
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OM-6333L4/W
NELA zestaw 5 lamp podszafkowych LED, 4x2W+7,5W, 4000K, z USB, biały
Oprawy meblowe
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OM-6332L4/B
NELA zestaw 3 lamp podszafkowych LED, 2x2W+7,5W, 4000K, z USB, czarny
Oprawy meblowe
Marka: ADVITI
Indeks: AD-OM-6474L4/B
ARTUS lampka podszafkowa LED 3W, 225lm, 4000K, czarna
Ostatnio przeglądane
Gniazda wpuszczane
Marka: Orno
Indeks: OR-GM-9034(GS)/G
Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z płaskim frezowanym rantem i ładowarką USB, 2x2P+Z...
Przedłużacze ogrodowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13212(GS)/30M
