Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Naświetlacz przeznaczony do stosowania w gospodarstwach domowych oraz do użytku wewnątrz (garaże, hale), jak i na zewnątrz pomieszczeń jako oświetlenie parkingowe, ogrodowe, posesji, fasad, reklam, itp. Urządzenie wyposażone jest w diody LED SMD oraz czujnik PIR, który reaguje na ruch. Ze względu na wysoki stopień szczelności IP44 naświetlacz może być instalowany w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Strumień świetlny: | 1500 lm |
| Moc: | 20 W |
| Źródło światła: | LED SMD |
| Temperatura barwowa: | 4000 |
| Stopień ochrony (IP): | 44 |
| Napięcie zasilania: | 230V~, 50Hz |
| Kolor: | czarny |
| Wymiary - głębokość: | 165 mm |
| Wymiary - szerokość: | 118 mm |
| Wymiary - wysokość: | 48 mm |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | >80 |
| Kąt widzenia: | 120° |
| Sterowanie czujnikiem ruchu: | Tak |
| Typ czujnika: | PIR |
| Zasięg detekcji: | 2m–10m m |
| Regulacja natężenia światła LUX: | Tak |
| Zasięg regulacji światła LUX: | <3—2000lux |
| Regulacja czasu świecenia TIME: | Tak |
| Zakres regulacji TIME: | min: 10 sek. ± 3 sek.; max: 5 min. ± 2 min. |
| Regulacja zasięgu detekcji SENS: | Tak |
5908254804748
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Naświetlacze
Marka: ADVITI
Indeks: AD-NL-6252BLR4
FARO S LED naświetlacz z PIR 10W, 800lm, IP44, 4000K, aluminium + szkło
Naświetlacze
Marka: ADVITI
Indeks: AD-NL-6464BLR4
PORTO S LED 30W naświetlacz z PIR, 2400lm, IP44, 4000K, aluminium + poliwęglan
Naświetlacze
Marka: ADVITI
Indeks: AD-NL-6255BL4
FARO LED naświetlacz 50W, 4000lm, IP65, 4000K, aluminium + szkło
Naświetlacze
Marka: ADVITI
Indeks: AD-NL-6437BLR4
FARO S LED 100W naświetlacz z PIR 8000lm, IP44, 4000K, aluminium + szkło
Naświetlacze
Marka: ADVITI
Indeks: AD-NL-6463BL4
PORTO LED 20W naświetlacz bezramkowy, 1600lm, IP65, 4000K, aluminium + poliwęglan
Naświetlacze
Marka: ADVITI
Indeks: AD-NL-6148BLR4
TOS LED 30W naświetlacz ogrodowy z PIR, 2200lm, IP65, 4000K, PC, czarny
Naświetlacze
Marka: ADVITI
Indeks: AD-NL-6465BL4
PORTO LED 50W naświetlacz bezramkowy, 4000lm, IP65, 4000K, aluminium + poliwęglan
Naświetlacze
Marka: ADVITI
Indeks: AD-NL-6437BL4
FARO LED 100W naświetlacz, 8000lm, IP65, 4000K, aluminium + szkło
Naświetlacze
Marka: ADVITI
Indeks: AD-NL-6253BL4
FARO LED naświetlacz 20W, 1600lm, IP65, 4000K, aluminium + szkło
Naświetlacze
Marka: ADVITI
Indeks: AD-SL-6467BLR4
SOLIS LED 10W, naświetlacz solarny z czujnikiem ruchu PIR, 1200lm, IP54, 4000K, 3000...
Naświetlacze
Marka: ADVITI
Indeks: AD-NL-6464BL4
PORTO LED 30W naświetlacz bezramkowy, 2400lm, IP65, 4000K, aluminium + poliwęglan
Naświetlacze
Marka: ADVITI
Indeks: AD-NL-6148BL4
TOS LED 30W naświetlacz ogrodowy LED, 2200lm, IP65, 4000K, PC, czarny
Naświetlacze
Marka: ADVITI
Indeks: AD-NL-6462BLR4
