Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Polski
PLN zł
Wodoodporny przycisk do rozbudowy dzwonków z serii EMO: OR-DB-KH-120, OR-DB-KH-121 oraz DISCO: OR-DB-KH-122, OR-DB-KH-123. Dostępne kolory: biały, srebrny.
Parametry techniczne
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Możliwość rozbudowy o dodatkowe nadajniki: | Nie |
| Napięcie zasilania: | 1 x 23A |
| Kolor: | srebrny |
| Odbiornik: | |
|---|---|
| Sygnalizacja optyczna: | Nie |
| Nadajnik: | |
|---|---|
| Wymiary nadajnika - wysokość: | 93 mm |
| Wymiary nadajnika - głębokość: | 21 mm |
| Napięcie zasilania nadajnika: | 12 |
| Rodzaj zasilania nadajnika: | 1 x 23A |
| Bateria w zestawie: | Tak |
| Wymiary nadajnika - szerokość: | 35 mm |
- Status produktu
- Wyprzedaż
5901752486676
No reviews
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Nadajniki
Marka: Virone
Indeks: DB-5PD
Przycisk bezprzewodowy bateryjny do rozbudowy dzwonka FALANTE
Nadajniki
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DB-AX-151PD
Przycisk bezprzewodowy do rozbudowy dzwonków z serii ERATO
Nadajniki
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DB-MT-156PD/W
ONDO AC bezbateryjny przycisk bezprzewodowy do rozbudowy dzwonka ONDO AC, biały
Nadajniki
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DB-FX-152PD
Przycisk bezprzewodowy do rozbudowy dzwonków z serii TORINO II
Nadajniki
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DB-QX-155PD
Przycisk bezprzewodowy do rozbudowy dzwonków z serii LONGA
Nadajniki
Marka: Orno
Indeks: OR-DB-QS-112PD
Przycisk bezprzewodowy do rozbudowy dzwonków z serii CALYPSO
Nadajniki
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DB-KH-120PD/W
Przycisk bezprzewodowy do rozbudowy dzwonków z serii EMO i DISCO, biały
Nadajniki
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DB-MT-156PD
Przycisk bezprzewodowy, bezbateryjny do rozbudowy dzwonka ONDO AC
Nadajniki
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DB-YK-117PD
Przycisk bezprzewodowy do rozbudowy dzwonka OR-DB-YK-117
Nadajniki
Marka: Virone
Indeks: DB-1PD
Przycisk bezprzewodowy, bezbateryjny do rozbudowy dzwonka PRESSO
Nadajniki
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DB-QS-158PD
Przycisk bezprzewodowy do rozbudowy dzwonków z serii CALYPSO II
Nadajniki
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DB-KF-134PD
Przycisk bezprzewodowy do rozbudowy dzwonków z serii FADO
Nadajniki
Marka: Virone
Indeks: DB-2PD
Przycisk bezprzewodowy, bezbateryjny do rozbudowy dzwonka SONUS AC
Nadajniki
Marka: ORNO Home
Indeks: OR-DB-YK-118PD
Przycisk bezprzewodowy do rozbudowy dzwonka OR-DB-YK-118
Nadajniki
Marka: Virone
Indeks: DB-3PD
Przycisk bezprzewodowy, bezbateryjny do rozbudowy dzwonka WAYO AC
Ostatnio przeglądane
Lampy wiszące
Marka: ADVITI
Indeks: AD-LD-6306B-CE27
GIRO lampa wisząca, moc max.4x60W E27, czarno-złota
Przedłużacze ogrodowe
Marka: Orno
Indeks: OR-AE-13211(GS)/10M
