Koszyk
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Listwa zaciskowa
Marka: Orno
Indeks: OR-LZ-8203/8/BL
Listwa zaciskowa do przewodu uziemiającego (żółta). Stosowana w rozdzielniach elektrycznych ułatwia rozdział potencjałów i okablowania. Nadaje się do montażu na szynę DIN.
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Typ: | listwa zaciskowa izolowana PE |
| Max. średnica kabla: | 4.5 mm |
| Ilość przewodów: | 12 |
| Stopień ochrony (IP): | 00 |
| Montaż: | na szynę DIN / na płytę montażową |
| Materiał przewodzący: | mosiądz |
| Kolor: | żółty |
| Wymiary - głębokość: | 11.5 mm |
| Wymiary - szerokość: | 81 mm |
| Klasa Palności Obudowy UL94: | v2 |
| Wymiary - długość (mm): | 43 mm |
| Materiał: | PoliAmid |
Zapisz produkty na swojej liście życzeń, aby kupić je później lub udostępnić znajomym.
